Pořadatelé zájezdů

Cestovní kanceláře a pořadatelé aktivní dovolené a pobytové dovolené

« předchozí 1 2 3 4 další »
16.5.2018

CK Sen

20.6.2017

Firo Tour

Jedná se o českou společnost, která je zároveň jednou z největších cestovních kanceláří v České republice. Významné zastoupení má FIRO-tour také na Slovensku

10.4.2014

Cestovní kancelář TIP Travel

Slovenská jednička na trhu nyní i u nás a za zaváděcí ceny!

4.2.2013

CK Neckermann

Cestovní kancelář Neckermann je součástí koncernu Thomas Cook Group

18.12.2012

CK Intertrans

Specialista na lyžování ve Francii

14.11.2012

For - Line Tour

Specialisté na zimní lyžařskou dovolenou

CK FOR-LINE tour, s.r.o. se sídlem v Brně působí na českém trhu v oblasti cestovního ruchu od roku 1993. Cestovní kancelář nabízí pobytové a lyžařské zájezdy s vlastní nebo autobusovou dopravou, kde k nástupním místům zajišťuje svozy z Čech a Moravy. V nabídce pro letní období najdete pobytové zájezdy k moři - Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Černá Hora, Bulharsko. V zimním období nabízí lyžařské zájezdy u nás nebo do okolních Alp.

31.5.2012

CK Pantour

Specialista na Řecko a Tureckou riviéru

Nabízíme pobytové zájezdy v celé oblasti Středozemního moře, specializujeme se na Krétu, Rhodos a Tureckou rivieru. V oblasti cestovního ruchu se pohybujeme již mnoho let. Z tohoto důvodu nabízíme spolehlivé i kvalitní služby v dlouhodobě prověřených hotelích či jiných ubytovacích zařízeních, a to za bezkonkurenční ceny.

15.5.2012

Novasol

NOVASOL je jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě

NOVASOL je jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě. Na trhu působí již od roku 1968 a nabízíme 30.000 rekreačních objektů v 26 zemích Evropy. Objednejte si rekreační domy a chaty ve Skandinávii a poznejte nádhernou přírodu nebo si užijte nezapomenutelný rybolov na fjordu nebo u jezera. Naše rekreační domy a byty ve střední Evropě Vás vybízejí k poznání moderních velkoměst, okouzlujících vesniček a bohaté kultury a historie. Do naší nabídky ale spadají i domy, vily a apartmány v jižní Evropě. Užijte si nádherné, čisté pláže v Chorvatsku a Španělsku nebo prozkoumejte krásné vinné oblasti ve Francii a Itálii. Všechny naše rekreační domy jsou v soukromém vlastnictví a pečlivě vybírané zaměstnanci společnosti NOVASOL.

11.5.2012

CK ČSAD Tišnov

Zázemí autobusové společnosti dalo vzniknout spol. Travel Club ČSAD Tišnov

Již 15. sezónu vám TRAVEL CLUB ČSAD Tišnov předkládá svou nabídku pobytových a poznávacích zájezdů. Jak již název naší společnosti napovídá, zaměřujeme se především na zájezdy a další akce pro klienty všech věkových kategorií a nejrůznějších zájmových skupin, kteří dávají přednost autobusové dopravě.

10.5.2012

CK Kudrna

Specialista na aktivní dovolenou a Albánii, Rumunsko a Rusko

Svérázná brněnská cestovka zaměřující se na aktivní dovolenou přibyla do našeho portfolia prověřených partnerů.

« předchozí 1 2 3 4 další »