CK Consultour

Specialista na Itálii a Lago di Garda

Naše cestovní kancelář, založená v r. 1995, se specializuje především na pobyty v Itálii. Nabízíme celé italské pobřeží včetně ostrovů (Sardegna, Ischia, Elba), lyžařské pobyty na horách (Val di Sole, Madonna di Campiglio, Paganella, Folgaria, San Martino di Castrozza, Val di Fiemme, Tre Valli, Marmolada/Arabba, Civetta, Cortina d’Ampezzo, Sappada, Alta Valtellina, Bormio, Livigno,Val ď Aosta ,Val Gardena, Kronplatz, Val Pusteria, Alta Badia a řada dalších) a u jezera Lago di Garda. V naší nabídce je zahrnuto ubytování v hotelech, apartmánech, rezidenčních komplexech a kempech.

Kromě klasických pobytů zajišťujeme také ubytování ve městech (tranzitní ubytování) na 1 a více nocí po celé Itálii.

Za posledních 5 let patříme mezi největší tour operátory se zaměřením na lyžování v italských Alpách. Náš tým Vám nabídne ubytování ve více než 600 ubytovacích kapacitách.

Od roku 2001 se zaměřujeme také na incomingovou turistiku do České republiky. Pronajímáme vlastní apartmány v Českém ráji, provozujeme směnárnu a nový tříhvězdičkový hotel v historickém centru Jičína

Počet klientů naší cestovní kanceláře rok od roku neustále roste i díky více než tisícovce prodejců/cestovních agentur v České i Slovenské republice.

Hlavním cílem naší CK je poskytnout co nejkvalitnější služby za dostupné ceny a reagovat co nejrychleji na přání zákazníka. V případě nadstandardního požadavku na ubytování nebo na místo pobytu mimo naši nabídku nás neváhejte kontaktovat. Vždy se vynasnažíme zajistit vám ubytování kdekoliv a kdykoliv. Největší radostí jsou pro nás spokojení klienti, kteří se k nám rádi vracejí. Velice se těšíme i na Vás jako naše budoucí zákazníky