CK Sport-S

Specialista na aktivní dovolenou

Cestovní kancelář Sport-S byla založena v roce 1990 původně jako Sport-S Švehla a následně v roce 1992 vznikla CK Sport-S, s.r.o.. Od počátku naší činnosti jsme se zaměřili na aktivní pojetí dovolené, lyžování v Alpách, rafting, vodácké aktivity, poznávací zájezdy a cesty, cyklistiku a sportovní programy v Česku. Postupně nabídku rozšiřujeme o další aktivity, destinace a činnosti – např. pobyty v horách i u moře, inline zájezdy, akce pro školy, firmy atd.

Naši prodejnu a kanceláře v Chomutově, kde je stále i sídlo společnosti, jsme od roku 1998 rozšířili o další prodejní místo v Praze – nejdříve na Václavském náměstí, od ledna 2010 na Sokolské 56. Zájezdy a akce Sport-S si můžete rovněž koupit u našich provizních prodejců, v celé republice, jejich počet, který neustále roste, se pohybuje v řádu několika stovek.

Tým Sport-S čítá cca 10 – 15 stálých zaměstnanců a řadu sezónních a externích spolupracovníků, kteří pro vás připravují, nabízejí, prodávají a realizují zájezdy, pobyty a programy nejen z katalogogvých nabídek, ale i akce „na klíč“ dle vašich konkrétních požadavků.

Vážíme si přízně našich klientů, děkujeme za Vaše slova chvály i za kritické připomínky a podněty ke zlepšení naší činnosti a těšíme se na vás na dalších akcích Sport-S.