Cestovní kancelář America Tours

Nejlepší touroperátor pro Ameriku

America Tours vznikla v roce 1991, a od samého počátku se profiluje jako specializovaný touroperátor /organizátor/ služeb a zájezdů do oblasti amerického kontinentu. Firmu založil Michal Kužel se svým společníkem /který později firmu opustil a byl nahrazen Hanou Kuželovou/. Záměrem bylo poskytování precizních služeb v oblasti v té době neznámého kontinentu – Ameriky. A tak v době kdy většina cestovních kanceláří podnikala laciné nákupní výlety do příhraničních měst začali vlastníci America Tours navazovat na předchozí zkušenosti z návštěv USA a Kanady – a usilovným cestováním a poznáváním si vybudovali obrovský náskok ve vědomostech před konkurencí, který dodnes udržují častými cestami do zemí celé Ameriky. V roce 1993 již vyšel první katalog America Tours, který přinášel úplně nové trasy zájezdů zahrnující místa, která americké cestovky vůbec nenavštěvovaly. Zatímco místní touroperátoři nabízeli návštěvy národních parků a známých míst a vzdálenosti mezi nimi překonávali za pomoci luxusních autokarů po dálnicích, America Tours nabízela Ameriky neznalému českému turistovi mnohem větší „kus Ameriky“ : kromě již zmíněných národních parků cestování po lokálních a místních silnicích, mnohdy i prašných cestách, návštěvy jedinečných scenérií amerického venkova s městečky a vesnicemi jako z divokého západu, pro nás exotickou přírodu mimo hlavní turistické oblasti. Na rozdíl od obvyklých luxusních autokarů nabízela America Tours cestování v sice méně komfortních tzv. vanech, které se však dostaly i do míst kam autobus nikdy nevjede… A to naši turisté zejména na západě USA dovedli ocenit, zejména když zajímavé putování bylo doplněno poutavým výkladem s trasou dokonale obeznámeného průvodce. Průvodci již od počátku činnosti America Tours procházejí náročnými vstupními zkouškami, a zdaleka ne všem se podaří uspět – nestačí pouze znát, ale musí být na první pohled vidět že člověk je zapálený pro věc a je ochoten na sobě soustavně pracovat a svoje znalosti rozvíjet a doplňovat… V současné době se může America Tours pochlubit týmem skvělých průvodců, kteří zvládnou jakoukoliv skupinu v kterékoliv zemi Ameriky. Kromě průvodců za úspěchy America Tours stojí celý realizační tým z ústředí firmy a poboček. Stálí zaměstnanci America Tours jsou specialisty ve svém oboru – všichni pravidelně navštěvují USA, Kanadu, Mexiko a země jižní Ameriky – země kam směřuje největší objem našich klientů. Vzhledem k jejich odborným znalostem si může být klient vždy jist že jedná s profesionálem.

Management America Tours se účastní pravidelně rozličných odborných veletrhů, sympózií a workshopů v zemích Ameriky, což zajišťuje firmě kontakt s poskytovateli služeb, hoteliéry a obchodními partnery. America Tours spolupracuje v zemích severní Ameriky přímo s poskytovateli služeb, a její ceny za stejný produkt jsou proto bez konkurence. Současné spektrum služeb klientům se dělí na katalogové zájezdy /špičkové ubytování, množství doplňkových akcí v základní ceně/, zájezdy a služby na objednávku klienta /letenky, ubytování, pronájem automobilů, vstupenky na sportovní a kulturní akce apod./ a tzv. incentivní a kongresovou turistiku /odborné zájezdy se speciální tématikou na zakázku, návštěvy veletrhů, výjezdní zasedání firem, zájezdy za odměnu pro zaměstnance…/.

Pokud uvažujete o cestě do Ameriky, jistě se vyplatí kontaktovat America Tours pro nabídku potřebných služeb. Budete příjemně překvapeni nejenom výší ušetřených prostředků, ale i množstvím užitečných rad na cestu !!

Obecné informace o USA najdete na usa.infonacesty.cz