CK Redok

Specialista na poznávací zájezdy pro jednotlivce i pro školy

Cestovní kancelář Redok Travel s.r.o. je CK se specializací na poznávací zájezdy po Evropě i do vzdálených zemí. Itálie, Francie, Rusko, Pobaltí, Velká Británie, Irsko, Švýcarsko, Madeira, Jordánsko aj. Touroperator pro Rusko, Pobaltí, Velkou Británii, Irsko. Tuzemské zájezdy (Čechy, Slovensko), školní zájezdy.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL, byla založena roku 1996 a hlavním cílem bylo stát se touroperátorem pro oblast střední Evropy. Již v následujících sezónách byl produkt rozšířen o poznávací zájezdy na západ a sever Evropy – Irsko, Island, Skandinávie a pobyty u moře s výlety v oblasti Středomoří. Postupným rozšiřováním nabídky, a to do oblasti Ruska a pobaltských států ale i mimo Evropu – Jordánsko, Egypt, Spojené arabské Emiráty, Čína se stal Redok Travel jedním z nejvýznamnějších touroperátorů na českém trhu se specializací na poznávací zájezdy.

Již od roku 1996 připravujeme širokou nabídku poznávacích, turistických ale i pobytových zájezdů a věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a společně budeme poznávat hory a moře, historii i současnost navštívených zemí, pronikneme do mentality i kultury obyvatel, ochutnáte speciality místních kuchyní. Pro ty z vás, kteří chtějí prožít dovolenou aktivně, jsme opět připravili turistické zájezdy s možností výběru náročnosti tras.

Stejně jako v předchozích letech vám nabízíme naše každoročně pořádané zájezdy do Ruska a Pobaltských států, Skotska, Irska, Řecka, Francie, Itálie a mnoho dalších, ale předkládáme také řadu novinek, například se vydáme na největší a nejznámější z Kanárských ostrovů ostrov plný barev, života a rozmanitosti Tenerife, navštívíme fantastickou Velkou čínskou zeď, podrobně prozkoumáme „ostrov věčného jara“ Madeiru. Relaxovat můžeme v termálních lázních na smaragdovém ostrově Ischia. Poznáme krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou arabského luxusu a mnoho dalších.

Cestovní kancelář Redok Travel je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěna proti úpadku podle zákona 159/99 Sb.

IČO: 25258281