Cestovní kancelář Inex

Specialista na poznávací a exotické zájezdy

Inex-cestovní kancelář s.r.o. je cestovní kancelář již s dvacetiletou tradicí.

Nabídka CK Inex představuje jednu z vůbec nejširších nabídek do exotických destinací na českém trhu s největším počtem nabízených hotelů a resortů. Autokarové i letecké poznávací zájezdy jsou organizovány do 28 zemí Evropy a dalších částí světa ve více než 180 programech. Nechybí ani velmi oblíbené dětské a adventní zájezdy či programy bez nočních přejezdů. Profesionální tým zkušených průvodců klientům přiblíží krásy metropolí i odlehlých koutů světa.

Dovolená s CK Inex je dlouhodobě připravovaná na základě individuálních představ, přání a finančních možností klientů. Odlety jsou možné po celý rok, v jakoukoli dobu a z kteréhokoli letiště.

Klasická nabídka pobytových destinací na plážích Středozemního moře – osvědčené i nové hotely a resorty, studia i apartmány na řeckých ostrovech Kréta, Kos, Korfu, Lefkáda, Rhodos, Zakynthos a Santorini, v řecké Parze, na Chalkidiki i na Olympské riviéře, ve Španělsku na Costa Brava, Costa del Maresme, Costa Dorada, Costa del Azahar, Costa Blanca, v oblasti La Manga, Mojácaru či Andalusie. Klientům nabízí kapacity i v Turecku, Itálii, Francii a Chorvatsku, na Kypru i na Maltě. Letecky, autokarem i vlastní dopravou.

Specializace: poznávací zájezdy, exotické zájezdy

IČO: 61328987