CK Color Travel

Specialista na letní pobyty v Itálii a zimní pobyty v Rakousku a Itálii

Cestovní kancelář Color travel s.r.o. vznikla v roce 2000. V současné době sídlí na adrese Praha 4, Chodov, Zimákova 7. Kancelář je možné navštívit prakticky každý všední den od 9:00 do 18:00.

Tato cestovní kancelář poskytuje širokou nabídku produktů formou outgoingu (cestování do zahraničí). Specializuje se především na země, jako jsou Itálie, Francie, Rakousko a další, proto dokáže zákazníkovi nabídnout všechny služby ve velmi profesionální kvalitě. Jejím cílem není zahltit klienta nepřeberným množství nabídky zájezdu do všech zemí světa, ale být jedničkou právě při cestách hlavně do Itálie. Snaží se o to, ukázat klientovi jaká Itálie doopravdy je a nabídnout mu z ní pouze to nejlepší.

Cestovat s Color travel s.r.o. je možné prakticky po celý rok. V její nabídce nalezneme zájezdy jak zimní, tak i pobytové a poznávací letní. Takže si jistě vyberou všichni od milovníků lyží a zasněžených svahů až po ty, kteří mají rádi teplo, moře a slunce. Letní dovolenou si je možné vybrat také jako pobyt na italských horách nebo u jezera ve vnitrozemí. Mezi další produkty, které si zákazník může u cestovní kanceláře zakoupit, jsou pobyty v ;evropských městech – zde jsou v nabídce hotely a apartmány po celé Evropě.

Pokud si zákazník z aktuální nabídky zájezdů nevybere, cestovní kancelář je schopna mu sestavit takový zájezd, který bude přesně podle jeho představ. Zájezdy je možné zajistit jako individuální pobyt nebo také jako pobyt skupinový.

Další služby zajišťované CK Color travel s.r.o.:

Cestovní pojištění
Letenky
Trajekty
Autobusová doprava do vybraných míst
Tranzitní ubytování
Poznávací zájezdy ve spolupráci s CK Intertrans Plzeň

Zájezd je možné zajistit si telefonicky (tyto kontakty je možné využít každý den v týdnu), osobně při návštěvě kamenné pobočky na Praze 4, dále pak ve více než sto dvaceti prodejních místech v ;České Republice a ve třech na Slovensku.

Firma se prezentuje také na webových stránkách, které běží již od roku 2003. Nalezneme na nich kompletní nabídku služeb, které CK poskytuje. Samozřejmostí jsou informace o cestovní kanceláři, o pojištění proti úpadku CK, všeobecné obchodní podmínky a též informace o pojištění a jeho cenách. Pro klienty jsou zde umístěny také rady na cesty, tato záložka obsahuje obecné informace o Itálii samotné a také krátký česko-italský slovník. IČO: 26149150