Snowtrex

Největší specialista na zimní zájezdy v Německu

Společnost TravelTrex GmbH byla založena v roce 1999 v Kolíně nad Rýnem a specializovala se na přímý prodej zájezdů. To znamená, že objednáváte přímo u cestovní kanceláře a tím šetříte peníze. Díky atraktivní nabídce se firma pod značkou „SnowTrex“ během krátké doby stala jedním z největších specialistů na zimní zájezdy v Německu. Její koncept je tak úspěšný, že firma již řadu let patří k nejrychleji rostoucím německým cestovním kancelářím (statistika FVW „Deutsche Veranstalter“). Od roku 2005 jsou SnowTrex zájezdy prodávány i na mezinárodním trhu, o čemž svědčí internetové stránky v 15ti jazycích. Po úspěšném vstupu na polský trh následovala Francie, Velká Británie a další. Od roku 2007 nabízí firma pod značkou „SummerTrex“ také letní zájezdy. Letní produkt zpočátku zahrnoval Alpy a nyní máte na výběr i mezi Severním a Baltským mořem, stejně jako Středomořím. Atraktivní poznávací zájezdy a kombinované výlety lodí a na kole nabídku kompletují. V účetním roce 10/11 s námi stráví dovolenou přes více než 106 tisíc zákazníků.

Vyhledání Vašeho zájezdu u společnosti Snowtrex

Koncept firmy Snowtrex

Naše pestrá nabídka zimních zájezdů je pro naše zákazníky atraktivní především díky své jednoduchosti a srozumitelnosti a uspokojí i ty nejnáročnější příznivce zimních sportů. Doménou naší nabídky je orientace na individuální přání zákazníka a kompletní servis. SnowTrex zajišťuje pro své hosty ubytování, skipas, kurzy lyžování/snow­boardingu, vypůjčení materiálu a mnoho dalších služeb. Opravdovou jedinečností zimních zájezdů se SnowTrex je, že si naši hosté mohou v jednotlivých střediscích vybrat mezi četnými nabídkami ubytování všech cenových kategorií. Péči o naše zákazníky zajišťují naši partneři přímo v místě pobytu, kteří pestrým programem přispějí k příjemné dovolené a spokojenosti našich hostů. SnowTrex tím tak nabízí jakousi „light-formu“ skupinových zájezdů, na kterých se účastník sám svobodně rozhodne, do jaké míry využije našich nabídek a zda se zúčastní nabízeného programu. Právě touto službou se SnowTrex podstatně odlišuje od mnoha jiných organizátorů zimních zájezdů, kteří nabízí pro větší skupiny zpravidla jen jedno ubytování v daném středisku. SnowTrex – individuální přístup a kompletní servis!

Vyhledání Vašeho zájezdu u společnosti Snowtrex

Tým SnowTrex

V roce 1999 jako „one-man“ začínající firmu v současné době tvoří tým více než 100 zaměstnanců. Jakožto institut podílející se na vzdělávání vypisuje TravelTrex GmbH každý rok atraktivní místa, jako např. obchodník v cestovním ruchu, asistent obchodu, počítačový odborník, diplomovaný ekonom (BA) a diplomovaný logista.

Vyhledání Vašeho zájezdu u společnosti Snowtrex

Informace o zájezdech Snowtrex

Zažijte dovolenou dle vašich představ díky ideální kombinaci individuálního přístupu a služeb!

Lyžařské zájezdy SnowTrex zpravidla zahrnují následující služby:

 • Ubytování, v některých případech se stravováním
 • Skipas
 • Záruka sněhu
 • Záruka nejlepší ceny
 • Potvrzení o pojištění CK proti úpadku

Vyhledání Vašeho zájezdu u společnosti Snowtrex

Následující služby lze zpravidla přiobjednat fakultativně:

 • Půjčovna lyží a snowboardů
 • Kurzy lyžování a snowboardingu
 • Letecká doprava
 • Dodatečné stravování
 • Pojištění proti stornu
 • Komplexní cestovní pojištění

ZÁRUKA SNĚHU SNOWTREX

Objednávka včas a bez rizika – to je naše záruka sněhu!

V případě, že je z důvodu nedostatku sněhu deset dní před nástupem na zájezd (den příjezdu) v provozu méně než 40% vleků, které jsou součástí vámi objednaného skipasu, můžete zaručeně zadarmo ve stejném termínu přeobjednat zájezd do jiného střediska (pokud jsou ještě volná místa, platí cena* nového zájezdu; vztahuje se na zájezdy v termínu 31.12.11 do 10.03.12). Pro využití záruky nás prosím v daný den (deset dní před nástupem na zájezd) kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

pozn.: Slevy poskytnuté v původní objednávce (např. Last Minute) budou automaticky převedeny na objednávku nového zájezdu, naproti tomu nemohou být požadovány slevy, které jsou platné v momentě přeobjednání.
Vyhledání Vašeho zájezdu s garancí sněhu u společnosti Snowtrex

ZÁRUKA NEJLEPŠÍ CENY SNOWTREX

V případě, že najdete námi nabízený zájezd – při poskytování stejných služeb – někde jinde levněji, zašlete nám jednoduše danou nabídku, dříve než si zájezd objednáte a my vám zaručíme o 260 Kč levnější cenu. My jsme však pevně přesvědčeni o tom, že lepší poměr ceny a kvality služeb prostě nenajdete! S našimi dalšími slevami můžete ušetřit ještě mnohem více.
Vyhledání Vašeho zájezdu se zárukou nejlepší ceny u společnosti Snowtrex