Pantour

Pantour – cestovní kancelář

V oblasti cestovního ruchu se pohybujeme již mnoho let a z toho důvodu můžeme našim klientům nabídnout spolehlivé a kvalitní služby v dlouhodobě prověřených hotelech i jiných ubytovacích zařízeních, a to za bezkonkurenční ceny. Mezi naše hlavní destinace patří Kréta, Rhodos, Kos, Korfu, Santorini, Mykonos, Ios, Zakynthos, Turecká riviéra, Dubaj, Egypt a Bulharsko. Pro rodiny s dětmi máme zvýhodněné nabídky po celou sezónu, v některých termínech pobyt zdarma i pro druhé dítě. Jsme členem AČCKA.

Naším hlavním cílem je klientům CK Pantour nabídnout co nejkvalitnější dovolenou s osobním přístupem. Věříme, že v dnešní době je důležité, aby lidé, ať už jde o rodiny, partnery, kamarády či jen známé měli možnost prožít krásné chvíle společně a toto jim umožňujeme nabídkou našich zájezdů.

Spravedlivé ceny

CK Pantour se řídí spravedlivou cenovou politiku Naše motto: „Čím dříve si dovolenou rezervujete, tím levnější cenu zájezdu budete mít“ Všechny ceny jsou konečné.

Spolehlivost služeb

Zajišťujeme do všech našich destinací více než 500 odletů z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy. Jsme garantem většiny těchto letů nebo máme k dispozici celé letadlo. Naším partnerem je česká letecká společnost Travel Service, jenž má z dlouhodobého hlediska servis na nejvyšší úrovni, ať už se jedná o dodržování časů odletů či kvalitu služeb poskytovanou na palubách jejích letadel. Pro lety do Egypta z Prahy využíváme služeb letecké společnosti Aircairo. Kvalitní dovolenou zajistí také klubové hotely, kde je bohatý animační program pro dětí, nechybí zde ovšem ani program pro dospělé. Na Krétě, Rhodosu, Kosu, Korfu a ve Španělsku je naším partnerem Destination Turistic Services, část druhé největší německé cestovní organizace DER Touristik group. V Turecku je naším exkluzivním partnerem DE&HA TOURISM, která obdržela již několikrát po sobě ocenění World Travel Awards jako přední evropská incomingová cestovní kancelář. Ve všech ostatních destinacích máme se všemi našimi partnery dlouho trvající spolupráci.Jejich kupní síla a profesionální přístup organizace v místě pobytu, nám zajišťují dosažení našich hlavních cílů, a to poskytovat našim klientům skvělé ceny a vysoce kvalitní služby. Také s většinou námi nabízených hotelů jsme navázali úzkou, dlouhodobou spolupráci, díky které můžeme lépe a snadněji reagovat na poptávky a přání našich klientů, nabízet příznivé ceny a dobrou dostupnost. Ve všech nabízených destinacích máme velký tým vlastních česky mluvících delegátů. Každý z nich je připraven udělat vaší dovolenou co nejpříjemnější.