CK Fede

Specialista na lyžování v Itálii

Cestovní kancelář Fede, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od té doby jsme získali desetitisíce spokojených klientů. Naše vize je poskytnout klientům služby v té nejlepší kvalitě a zároveň nabídnout přijatelné ceny. Zimní dovolená v italských Dolomitech a letní dovolená v Chorvatsku, Itálii, Madeiře, Maltě je dostupná prakticky pro každého.

Od doby vzniku jsme dosáhli vynikajících výsledků a můžeme s hrdostí konstatovat, že se řadíme mezi přední cestovní kanceláře, nabízející lyžování v Itálii a letecké zájezdy na italské ostrovy. To vše díky výbornému pracovnímu týmu, který vykonává svoji práci s odpovědností a láskou, což svědčí o stále se zvyšujícím počtu našich klientů.

Velmi oblíbené jsou krátkodobé autobusové zájezdy, jezdíme luxusními autobusy, večer se tedy prospíte a ráno v plné síle vyrazíte zdolávat ty neúžasnější sjezdovky italských Dolomit.

Cílem naší cestovní kanceláře je poskytnout klientům služby v té nejlepší kvalitě, za rozumné ceny a tím tedy naplnit náš slogan „s fede to jede“.