O nás

Jsme specializovaná cestovní agentura, která je na trhu více než 12 let. Preferujeme transparentní, profesionální a co nejvíce individuální přístup ke klientům. Zaměřujeme se na internetový prodej a najdete u nás tisíce nabídek. Ne všechny se však zatím podařilo na naše stránky umístit a proto nás neváhejte oslovit s požadavkem individuální nabídky.

Níže zasíláme důvody, které Vás mohou přesvědčit, že jsme tím správným partnerem, kterého hledáte pro výběr Vaší dovolené.

Proč cestovat se Summit Tour?

 1. Kvalita a bezpečnost

  Poskytování kvalitních individuálních služeb je naše zásada. Zpracováváme individuální nabídky na míru jednotlivcům i skupinám do všech koutů světa. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli a zajišťujeme také kvalitní pojištění i pro případ zrušení cesty, ztráty zavazadel nebo zdravotních potíží v cílové destinaci.

 2. Know how

  Máme dlouhodobé odborné zkušenosti a znalosti v oblasti cestování a umíme poradit. Máme stabilní ustálený tým.

 3. Prověřená firma

  Na trhu jsme více než 12 let a odbavili jsme tisíce spokojených klientů.

 4. Úspora času a úsilí

  Plánování dovolené může být náročné a vyžaduje mnoho času. Postaráme se o organizaci Vaší cesty včetně rezervace letenek a zajištění ubytování, transferů, pojištění a dalších cestovních služeb. To Vám ušetří cenný čas a úsilí při hledání a srovnávání velkého množství nabídek.

 5. Speciální požadavky

  Umíme řešit požadavky týkající se vašich mazlíčků, stravovacích omezení, bezbariérového přístupu a další. Také umíme řešit fakturace na zaměstnavatele a FKSP.

Tým Summit Tour, s.r.o.
Kontakty