O nás

Vítejte na unikátním flexibilním prodejním portálu Summit Tour, na kterém se podílejí pořadatelé z řad vybraných cestovních kanceláří a předních světových poskytovatelů ubytování v rekreačních domech a apartmánech v soukromí.

Na tomto portálu preferujeme transparentní, profesionální a co nejvíce individuální přístup ke klientům. Maximální transparentnost je zde zaručena především zcela unikátní volbou pořadatele v podrobném vyhledávání zájezdu. Díky této volbě máte možnost si okamžitě zvolit zájezd od Vaší oblíbené cestovní kanceláře bez nutnosti procházení celé nabídky. Slevové a bonusové programy každého pořadatele jsou samozřejmě zachovány. Automaticky tedy čerpáte nejen slev, které poskytuje sám pořadatel, ale máte možnost uplatnit i akční slevy Summit Tour a to u vybraných zájezdů (např. sleva za rezervaci přes internet apod.).

Pro Vaši maximální informovanost jsme při výběru zájezdu kladli důraz i na průběžnou aktualizaci obsazenosti jednotlivých ubytovacích kapacit. Tím máte jistotu, že kapacita je v daný moment volná a lze ji tedy rezervovat bez nutnosti dalšího ověřování. Ověření dostupnosti garanční kapacity provedete kliknutím na odkaz ještě volný? Tento odkaz se zobrazí po kliknutí na tlačítko upřesnit u daného termínu.

Jsme jeden z mála prodejců v České republice, u kterého platíte zájezd přímo na účet cestovní kanceláře! U nás neriskujete to, co se stalo např. klientům agentury Filip Travel, která zkrachovala a peníze klientům do cestovek nezaslala. Kupujte svou dovolenou tam, kde máte jistotu, že s Vašimi penězmi nikdo nebude manipulovat – jsme v Česku dosud jedni z mále nebo možná jediní, kdo to považuje za standardní postup. Koupí dovolené u nás nic neriskujete!

Pokud si z naší internetové nabídky nevyberete nevadí. Zašlete nám svoje požadavky a my se Vám pokusíme předložit zájezd přesně podle Vašich představ. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Tým Summit Tour, s.r.o.
Kontakty