Novasol

NOVASOL je jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě

NOVASOL je jeden z největších poskytovatelů ubytování v soukromí v Evropě. Na trhu působí již od roku 1968 a nabízíme 30.000 rekreačních objektů v 26 zemích Evropy. Objednejte si rekreační domy a chaty ve Skandinávii a poznejte nádhernou přírodu nebo si užijte nezapomenutelný rybolov na fjordu nebo u jezera. Naše rekreační domy a byty ve střední Evropě Vás vybízejí k poznání moderních velkoměst, okouzlujících vesniček a bohaté kultury a historie. Do naší nabídky ale spadají i domy, vily a apartmány v jižní Evropě. Užijte si nádherné, čisté pláže v Chorvatsku a Španělsku nebo prozkoumejte krásné vinné oblasti ve Francii a Itálii. Všechny naše rekreační domy jsou v soukromém vlastnictví a pečlivě vybírané zaměstnanci společnosti NOVASOL. Níže můžete získat bližší informace o každé z destinací.

Online vyhledání a objednání kapacity u společnosti Novasol

Rekreační domy Chorvatsko a apartmány Chorvatsko

Máte rádi slunce, pláže, pobřežní města a bohatou kulturu? Potom je pro Vás ubytování v soukromí Chorvatsko nejlepší pro strávení dovolené. Odpočinout si a zároveň poznat tuto nádhernou zemi Vám pomohou Rekreační domy Chorvatsko a apartmány Chorvatsko. Naše nabídka je velmi pestrá, můžete vybírat z velkých vil s bazény až po malé ale útulné apartmány na oblíbených ostrovech jako je Brač, Hvar, Korčula nebo Krk, Cres a Rab, anebo rekreační domy v kouzelných městech mezi které patří Dubrovník, Split, Trogir, Zadar či Pula, Poreč a Medulin.

Ubytování Itálie – rekreační domy a byty Itálie

Vinice, těstoviny, pizza, olivový olej, příjemná rodinná atmosféra, kouzelná příroda a krásné pobřeží je dovolená v soukromí Itálie. Objednejte si rekreační dům a apartmán Toskánsko a zažijte autentickou dovolenou, jakou znáte z filmů. Navštivte farmy, které v tomto regionu dodnes pěstují víno a olivový olej a poznejte antická města a vesnice, to je to pravé ubytování Itálie. Navštivte apartmány Řím a nechte se pohltit historií, kterou zde najdete na každém rohu. Nezapomenutelnou dovolenou můžete zažít také na ostrovech Sicílie a Sardinie, kde najdete další NOVASOL rekreační domy.

Rekreační domy a byty Norsko

Přibližte se nádherné a neposkvrněné dechberoucí přírodě, která Vás okouzlí v zimě i v létě. Objednejte si rekreační chaty a domy pro rybáře Norsko a zažijte nezapomenutelné rybaření na fjordu s těmi nejlepšími úlovky. Své si zde ale najdou i obdivovatelé polární záře, kterou lze spatřit od konce podzimu až do začátku jara. Kristiansand, Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim, Hitra, Lillehammer, Lofoty a další – to je to pravé ubytování Norsko.

Rekreační domy Francie a apartmány Francie

Domy na venkově Francie Vám mohou nabídnout romantické scenérie a poznání toho pravého kouzla země galského kohouta. Užijte si báječnou dovolenou na venkově (Normandie, Bretaň, Provence) a zaknihujte si rekreační dům a apartmán Francie nebo si objednejte rekreační byt Cannes a účastněte se vyhlášeného filmového festivalu u pobřeží, kde se můžete zahřát celoročně. Pro milovníky soukromí máme v nabídce rekreační domy a vily s bazénem na Francouzské riviéře.

Rekreační domy, apartmány a byty Maďarsko

Tokajská vína, maďarský guláš, lahodné salámy, klobásy, přátelští, pohostinní lidé a oslnivá příroda, to je ubytování a dovolená Maďarsko. Jste ve vodě jako doma, máte rádi dlouhé procházky nebo projížďky na kole či rybaření? Siófok, Zamárdi, Keszthely, Balatonlelle, Fonyód, Balatongyörök – zvolte ubytování Balaton a zažijte báječnou rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli. Máte-li raději kulturu a společenský městský život, mohly by Vás uchvátit apartmány Budapešť, které se nacházejí pár minut přímo od centra metropole.

Rekreační domy, byty, chaty a chalupy Česká republika

Poodhalte krásná místa a zákoutí naší české země, která Vás může zhýčkat ve známých lázních, nabídne Vám mnoho kopců a hor k zimním i letním radovánkám, greeny pro hraní golfu, pěší a cyklisté stezky a také historická města se zajímavými památkami. Chaty a chalupy Česká republika jsou pro Vás k dispozici celoročně. Apartmány Praha lze rezervovat i na 2 noci. Rodinnou dovolenou Vám poskytne ubytování Krkonoše a ubytování Jizerské hory, ale také rekreační domy jižní Čechy a ubytování Šumava.

Rekreační domy a byty Švédsko

Švédsko je destinace velice vhodná pro rodiny. Užijte si klid a pohodu v rekreační dům Švédsko někde poblíž pobřeží nebo jezera, kde najdete také chaty pro rybáře Švédsko. Vezměte své děti na ryby nebo si s nimi zaplavte, zahrajte si golf, zajeďte na losí safari nebo se vydejte po stopách Pipi Dlouhé Punčochy. Jste-li milovníci zimních sportů nebo jízdy na horských kolech, je pro Vás ubytování Švédsko ideálním rozhodnutím.

Nabízíme opravdu širokou škálu ubytování v různých typech objektů ve velmi známých a oblíbených destinacích, tak i na méně známých a přesto velmi poutavých místech Evropy. Přejeme Vám krásné prožití vysněné dovolené v jednom z našich rekreačních domů.