Cestovní kancelář Brenna

Specialista na zájezdy do Řecka a Turecka s odletem z Prahy, Brna a Ostravy

CK BRENNA byla založena v roce 1992 a dnes již 22. rokem vypravujeme zájezdy do osvědčených destinací a každým rokem přinášíme našim klientům novinky v naší nabídce. Jméno BRENNA vzešlo z názvu města Brna z přelomu 11. a 12. století. S tím je spojeno naše logo, které prošlo několika úpravami, nicméně motiv brněnského draka zůstává. Dovolujeme si tvrdit, že naše společnost dospěla ve schopnou, spolehlivou a na trhu oblíbenou cestovní kancelář, jejímž cílem je spokojený klient.

Naší hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka – řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Lefkáda, Lesbos, Samos, Kos, Rhodos, Santorini, Kréta, Turecka – Turecká riviéra, Španělska – ostrov Mallorca, Itálie – Sicílie a Kalábrie s odlety z Prahy, Brna a Ostravy. Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio.

Naši nabídku pravidelně obnovujeme a přicházíme s novinkami – pro letní sezónu 2014 jsme připravili letecké zájezdy na řecký ostrov Santorini a na italskou Sicílii.

Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, fotogalerie napomáhající Vašemu výběru dovolené, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní podnikatelská filosofie naší společnosti. Každému rádi pomůžeme s výběrem destinace a ubytovací kapacity tak, aby byla očekávání naplněna a za pomocí našich delegátů byl pobyt stráven s kompletní péčí.

V průběhu roku 2013 jsme odbavili více než 7 000 klientů. Dovolujeme si tvrdit, že během 22 let naše firma dospěla ve schopnou, spolehlivou a na trhu oblíbenou cestovní kancelář, jejíž cílem je spokojený klient.