CK Pantour

Specialista na Řecko a Tureckou riviéru

Nabízíme pobytové zájezdy v celé oblasti Středozemního moře, specializujeme se na Krétu, Rhodos a Tureckou rivieru. V oblasti cestovního ruchu se pohybujeme již mnoho let. Z tohoto důvodu nabízíme spolehlivé i kvalitní služby v dlouhodobě prověřených hotelích či jiných ubytovacích zařízeních, a to za bezkonkurenční ce­ny.

Pro rodiny s dětmi nabízíme zvýhodněné pobytové zájezdy po celou sezónu, v některých termínech pobyt zdarma i pro druhé dítě. Naším cílem je poskytovat Vám kvalitní dovolenou s důrazem na osobní přístup. Věříme, že v dnešní době je důležité, aby alespoň jednou v roce, měla rodina možnost prožít krásné chvíle společně a my Vám to umožníme pobytem u moře.

Pro rodiny s dětmi nabízíme zvýhodněné pobytové zájezdy po celou sezónu, v některých termínech pobyt zdarma i pro druhé dítě. V blízké době připravujeme ve vybraných lokalitách či hotelích slevové zvýhodnění i pro seniory, kterým bude nabízena sleva na pobyt, a to ve výši až 50%.

Naším cílem je poskytovat Vám kvalitní dovolenou s důrazem na osobní přístup. Věříme, že v dnešní době je důležité, aby alespoň jednou v roce, měla rodina možnost prožít krásné chvíle společně a my Vám to umožníme pobytem u moře.