CK Intertrans

Specialista na lyžování ve Francii

Proč právě s námi?

23 let zkušeností Jsme firma, která od dubna roku 1990 podniká v oblasti cestovního ruchu. Máme mnoho cenných zkušeností a také velmi dobré jméno u našich zahraničních i tuzemských obchodních partnerů. To pro Vás znamená, že se na nás můžete plně spolehnout. V ČR není firma s takovým objemem nabídky, letitými zkušenostmi a kvalitou produktu s orientací na zimní zájezdy do Francie. S námi víte, do čeho jdete!

široká nabídka Specializujeme se na francouzská lyžařská střediska, kterých v našem katalogu najdete celkem 25.

zkušení delegáti O vaši pohodu se starají delegáti, kteří procházejí náročným výběrovým řízením a každoročně procházejí školením. Většinou mají několikaleté zkušenosti s konkrétní prací v zimním středisku. Naši delegáti patří mezi nejlepší. Je to jedna z našich velkých předností a odlišností.

pohodlná doprava K vaší dopravě do středisek využíváme vlastní 4* autobusy, pohodlné i pro osoby nad 190 cm výšky. Pro nadcházející zimní sezónu máme pro Vás k dispozici vlastní vozový park 8 autobusů s kapacitou až 420 míst. V termínech s vyšší poptávkou a nabídkou více středisek využíváme služeb osvědčených českých dopravců, vždy s nejlepším možným vybavením a kvalitě 3–4* (jen zahraniční LUX busy). Nabízíme Vám tak v průměru nejlepší a nejpohodlnější dopravu do Francie na českém trhu. Autobusy s lůžkovou úpravou z bezpečnostních důvodů nevyužíváme, ani legislativa přepravu ležících osob v autobuse neumožňuje! Nástupní místa jsou zajištěna z mnoha míst ČR, svozy garantujeme již od tří osob.

příznivé ceny Zajistíme Vám nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou na českém trhu. Našim zákazníkům poskytujeme jak cenově dostupné zájezdy, tak i zájezdy s luxusním ubytováním, vždy s vysoce spolehlivými službami. Zdá se Vám nabídka jinde na první pohled výhodnější? Důkladně ji porovnejte.

péče o klienty Naším prvořadým cílem je vaše spokojenost. Trvale pracujeme na tom, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. Tomu podřizujeme celou svou činnost, neboť spokojený zákazník je pro nás ne jlepší reklamou. Důkazem jsou každoročně tisíce vracejících se spokojených klientů. Sledujeme vaše názory a přání. Neustále hledáme cesty pro vylepšování a rozšiřování našich produktů v rámci možností středisek, dopravy, legislativy.

přístup profesionálů Zkušení pracovníci naší CK v Plzni Vám rádi a ochotně poradí s výběrem vaší dovolené.

přehledný katalog Zájezd si můžete vybrat z tištěného katalogu nebo z www stránek. Předností katalogu je jeho přehlednost a vyčerpávající informace. Výhodou jsou i ceníky u jednotlivých kapacit. Na webových stránkách najdete fotogalerii a případně další aktuální informace.

video katalog Jako dosud jediná česká CK nabízíme klientům VIDEO KATALOG francouzských středisek. Postupně bude tento (určitě zajímavý) produkt doplňován o další zimní střediska.

záloha jen 30 % Nemusíte si k nám ukládat vaše peníze! Pro uzavření cestovní smlouvy stačí záloha jen 30 %, doplatek až měsíc před odjezdem. Smyslem je poskytnout Vám nejširší možnou nabídku. Neotálejte, Evropa nespí! S blížící se zimní sezonou se kapacity rychle plní.

výhodný systém slev Snažíme se našim loňským i novým účastníkům nabídnout jednoduchý a výhodný systém slev. S námi ušetříte, ale ne na kvalitě. Velmi výhodné podmínky nabízíme i skupinám od 15 osob.

pojištění CK CK Intertrans je držitelem oprávnění na provozování cestovní kanceláře (č. koncesní listiny 340700–10284) a je dle zákona 159/1999 Sb. pojištěna u Generali Pojišťovny a. s. (číslo smlouvy 17 106 000 86, více na www.generali.cz). To zaručuje zákazníkům zajištění návratu z dovolené, případně vrácení zaplacené částky za zájezd v případě, že se zájezd neuskutečnil. Za příplatek doporučujeme uzavřít kvalitní cestovní pojištění od České pojišťovny a. s. včetně pojištění na storno z důvodu onemocnění. To znamená, že s naší cestovní kanceláří můžete cestovat s pocitem bezpečí a jistoty.