Livigno počasí

Předpověď počasí pro Livigno, Livigno webcam

Destinace Livigno (1809 – 2796 m.n.m) patří v současné době patrně k nejoblíbenějším italským lyžařským střediskům v České Republice a nabízí svým návštěvníkům řadu možností jak zde využít strávený čas opravdu naplno. Rozprostírá se v náhorní kotlině na pomezí Švýcarska a Itálie a je ze všech stran obklopené vysokými horami. Přístupné je pouze tunelem ze Švýcarska nebo z destinace Bormio. Zajímavostí je, že část střediska Livigno zvaná Trepalle (1900–2250m) je nejvýše položenou osadou v Evropě, která je trvale obydlena. Tradiční dřevěné stavby vytváří charakteristickou atmosféru a výhodná poloha střediska na jižní straně Alp Vám připraví nadprůměrné množství slunečního svitu.

Široká nabídka lyžařských zájezdů a ubytování ve středisku Livigno za skvělé ceny!

Svoje lyžařské schopnosti můžeme odzkoušet na 65 km km abnormálně širokých svahů mezi kterými můžeme narazit na několik extrémních černých sjezdovek na úbočí Mottolina. Pro začátečníky jsou tu připraveny cvičné svahy a to především ve spodní části Carosella. V roco 2009 zde bylo také otevřeno nový welness komplex jménem Aqua Granda na samém okraji Livigna.

Jedním z hlavních důvodu, proč je však toto středisku oblíbené u občanů Čeké Republiky je bezpochyby fakt, že Livigno je poslední bezcelní zóna v EU a tudíž se zde dá pořídit kvalitní zboží (především alkohol, cigarety, benzín a kosmetika) za velice příznivé ceny. Tuto jedinečnou výhodu bezcelní zóny má Livigno už od roku 1805 a to díky strategické poloze na hranicích evropských mocností.

Webcam Livigno Carosello 3000 Ski Area

Aktuální předpověď počasí – Livigno:

Webcam – Livigno:

 1. Monte della Neve
 2. Vista lago
 3. Mottolino
 4. Livigno počasí region
 5. Carosello 3000
 6. Sitas Ski
 7. Livigno počasí – panoramatická webkamera 360°
 8. Trepalle
 9. Mottolino 1
 10. Mottolino 2
 11. Mottolino 3

Podrobná nabídka zájezdů do střediska Livigno

Užitečné odkazy