Německé CK

Pro všechny, kteří hledají dovolenou v zahraničí je připraven online vyhledávač dovolené a zájezdů přes německé a rakouské CK.

Velikou výhodou je, že si můžete online ověřit dostupnost zvoleného termínu před samotnou rezervací. Systém zobrazuje ceny v eurech, ale není problém se domluvit na platbě v českých korunách. Po dokončení rezervace Vás kontaktujeme a domluvíme další postup.
Cestujte levněji a nebojte se využít služeb nejvýznamnějších evropských hráčů na trhu s cestováním!


Levné ubytování Itálie

Vyhledejte a objednejte si Váš rekreační dům nebo apartmán v několika minutách. Ubytujte se v Itálii v soukromí a to levně přímo u majitelů objektů.

Levné ubytování Chorvatsko přímo od majitele

Vyhledejte a objednejte si svůj rekreační dům nebo apartmán v Chorvatsku pro strávení Vaší klidné a spokojené dovolené v této nádherné zemi.

Itálie ubytování v soukromí

Itálie ubytování v soukromí - to je 4000 garančních kapacit pro Vás přímo u majitelů objektů. Platba kartou online!

Exception can not get undeclared property or event widgetNews at /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Collection.php on line 117 #0 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Component.php(452): Collection->__get('widgetNews') #1 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Presenter.php(110): Component->__get('widgetNews') #2 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Component.php(130) : eval()'d code(66): Presenter->__get('widgetNews') #3 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Component.php(130): eval() #4 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Component.php(177): Component->renderTemplate('/var/www/summit...') #5 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Component.php(232): Component->__render() #6 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Application.php(195): Component->render() #7 /var/www/summittour.cz/web/www/Publixe/Application.php(213): Application->__process() #8 /var/www/summittour.cz/web/www/index.php(67): Application->process() #9 {main}→ www.summittour.cz