Chorvatsko ubytování v soukromí bez cestovky


Ubytování v soukromí v republice Chorvatsko vyhledávají lidé, kteří si chtějí vychutnat klid a pohodu a užít si sami sebe navzájem. Může se jednat jak o zamilované páry, tak o ty, kteří zkrátka vyhledávají klid a nepotřebují mít poblíž hluk a společnost. Ubytování v soukromí můžete využít pro Vaše romanticky strávené dovolené nebo třeba svatební cesty. Jadranské moře a Chorvatsko Vám nabízí soukromé ubytování mimo hlavní rušná centra a poskytuje tak ekonomickou alternativu k například exotické dovolené. Využijte naší nabídky ubytování v soukromí a užijte si tak komfort v Chorvatsku u moře a bez starostí se oddejte relaxaci a odpočinku. Pokud pojedete do Chorvatska v polovině září, budou ceny pravděpodobně o 50% levnější než na konci srpna. Vyhýbejte se příjezdu v době víkendu! Jako svoji destinaci si vybírejte spíše některý z ostrovů, čím jižnější tím lepší. Chorvatsko – ubytování v soukromí to je synonym pro dovolenou v Chorvatsku u moře, na místech, kde se nestaví hotely a pláže nejsou přeplněny. Stále více lidí raději volí možnost hledat ubytování přímo od majitele v soukromí a vychutná si místní rodinnou atmosféru.

V nabídce jsou objekty jak bez stravy tak i s polopenzí, dále od moře i přímo u moře. vybírat lze také z velkého množství pláží, vyhledávané jsou písečné nebo oblázkové pláže.

Podrobné informace o procesu rezervace a nákupu naleznete na sesterské stránce Itálie ubytování v soukromí.

Podrobné informace o Chorvatsku přináší stránky Chorvatsko – info na cesty


Levné ubytování Itálie

Vyhledejte a objednejte si Váš rekreační dům nebo apartmán v několika minutách. Ubytujte se v Itálii v soukromí a to levně přímo u majitelů objektů.

Levné ubytování Chorvatsko přímo od majitele

Vyhledejte a objednejte si svůj rekreační dům nebo apartmán v Chorvatsku pro strávení Vaší klidné a spokojené dovolené v této nádherné zemi.

Itálie ubytování v soukromí

Itálie ubytování v soukromí - to je 4000 garančních kapacit pro Vás přímo u majitelů objektů. Platba kartou online!

Aktuálně

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

RSS, více aktualit

*/ ?>