Chorvatsko ubytování v soukromí bez cestovky


Ubytování v soukromí v republice Chorvatsko vyhledávají lidé, kteří si chtějí vychutnat klid a pohodu a užít si sami sebe navzájem. Může se jednat jak o zamilované páry, tak o ty, kteří zkrátka vyhledávají klid a nepotřebují mít poblíž hluk a společnost. Ubytování v soukromí můžete využít pro Vaše romanticky strávené dovolené nebo třeba svatební cesty. Jadranské moře a Chorvatsko Vám nabízí soukromé ubytování mimo hlavní rušná centra a poskytuje tak ekonomickou alternativu k například exotické dovolené. Využijte naší nabídky ubytování v soukromí a užijte si tak komfort v Chorvatsku u moře a bez starostí se oddejte relaxaci a odpočinku. Pokud pojedete do Chorvatska v polovině září, budou ceny pravděpodobně o 50% levnější než na konci srpna. Vyhýbejte se příjezdu v době víkendu! Jako svoji destinaci si vybírejte spíše některý z ostrovů, čím jižnější tím lepší. Chorvatsko – ubytování v soukromí to je synonym pro dovolenou v Chorvatsku u moře, na místech, kde se nestaví hotely a pláže nejsou přeplněny. Stále více lidí raději volí možnost hledat ubytování přímo od majitele v soukromí a vychutná si místní rodinnou atmosféru.

V nabídce jsou objekty jak bez stravy tak i s polopenzí, dále od moře i přímo u moře. vybírat lze také z velkého množství pláží, vyhledávané jsou písečné nebo oblázkové pláže.

Podrobné informace o procesu rezervace a nákupu naleznete na sesterské stránce Itálie ubytování v soukromí.

Podrobné informace o Chorvatsku přináší stránky Chorvatsko – info na cesty


Levné ubytování Itálie

Vyhledejte a objednejte si Váš rekreační dům nebo apartmán v několika minutách. Ubytujte se v Itálii v soukromí a to levně přímo u majitelů objektů.

Levné ubytování Chorvatsko přímo od majitele

Vyhledejte a objednejte si svůj rekreační dům nebo apartmán v Chorvatsku pro strávení Vaší klidné a spokojené dovolené v této nádherné zemi.

Itálie ubytování v soukromí

Itálie ubytování v soukromí - to je 4000 garančních kapacit pro Vás přímo u majitelů objektů. Platba kartou online!

Aktuálně

10.12.2021

Rakousko - končí lockdown

od půlnoci z 11. 12. na 12. 12. končí v Rakousku celostátní lockdown, který omezoval pohyb obyvatel. Lockdown pro neočkované však pokračuje dál. Termín otevření hotelů a restaurací se bude v jednotlivých spolkových zemích lišit:

26.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

Chtěli bychom vás informovat o aktuálních pravidlech a možnostech cestování k dnešnímu dni v rámci České republiky a do okolních států. Snad Vám tento přehled usnadní vyznat se v současné stále se měnící situaci a pomůže vám při výběru vašeho zájezdu. · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

RSS, více aktualit

*/ ?>