Možnosti dopravy
- vlastní doprava
Možnosti stravování
- bez stravování
Poloha
Menší vilka se nachází v klidné části letoviska Bibione/mezi Pinedou a Lido del Sole. Na pláž je to 100 metrů.
Ubytování
Quadrilo D-8 pro 4 – 8 osob v 1. patře – obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, 2× ložnice s manželskou postelí, 1× ložnice s palandou, sociální zařízení a balkon.
Quadrilo D-8+ pro 4 – 8 osob v přízemí – obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, 2× ložnice s manželskou postelí, 1× ložnice s palandou, sociální zařízení a předzahrádku.
Všechny apartmány jsou klimatizované a mají TV, mikrovlnnou troubu, kávovar, pračku, trezor a parkovací stání
Vybavení
Zahrada s venkovním krbem a parkovací stání.
Stravování
Vlastní
Cena zahrnuje
Nájem apartmánu na týden (pobyty neděle – neděle), spotřeby energií a parkování.
Možnost pobytů na 5 nocí na vyžádání v období od 01.05. do 30.05. a od 06.09. do 30.09.2025
Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: pobytová taxa 1 €/osoba,den
Nepovinný příplatek: ložní prádlo 10 €/osoba, ručníky 10 €/osoba, dětská postýlka 25 €/ týden (v rámci počtu lůžek v apartmánu), závěrečný úklid vlastní nebo 40 € – 100 € dle typu apartmánu. Možnost dokoupení plážového servisu (slunečník, lehátko a křesílko) na za 70 €.
Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání za poplatek 40 €/ týden.
Vratná kauce: 100€ /apartmán, skupiny mládeže 200–500 €/apartmán.
Poznámka
AP