Doprava

Autobusová doprava do Itálie

Severní Itálie

  • Lignano, Bibione, Caorle, Eraclea Mare, Lido di Jesolo obousměrná jízdenka 1.950,– Kč
  • Rosolina Mare, Lido di Spina obousměrná jízdenka 2.150,– Kč
  • Rimini, Riccione, Cattolica, Pesaro, Fano obousměrná jízdenka 2.350,–Kč

Střední a jižní Jadran

  • Numana, Portorecanati San Benedetto del Tronto, AlbaAdriatica,Tor toretto, Villa Rosa obousměrná jízdenka 2.490,– Kč
  • Roseto degli Abruzzi, Pineto, Silvi Marina obousměrná jízdenka 2.750,– Kč
  • Campomarino obousměrná jízdenka 2.990,– Kč

Gargáno – Apulie

  • Rodi Garganico, San Menaio, Peschici, Vieste obousměrná jízdenka 2.990,– Kč

Jižní Itálie

doprava pouze při minimálním počtu účastníků 30 osob. V měsíci srpen není doprava garantována.

  • Kampánie – Paestum, Akropoli, Marina di Camerotta obousměrná jízdenka 3.290,– Kč
  • Kalábrie – Praia Mare, S.Nicola, Scalea, S.Maria del Cedro obousměrná jízdenka 3.290,– Kč
  • Briatico, Marina di Zambrone, Tropea, Parhelia, Ricadi, Copanelo, Montepaone, Soverato, Badolato, Guardavale, MSelina Marina obousměrná jízdenka 3.690,– Kč

Základní odjezdové místo do všech destinací do Itálie je Praha.

Další odjezdová místa, která nejsou garantována a jsou pouze na vyžádání za příplatek 200,– Kč / osoba,vyžádaná místenka 200,–Kč/osoba.

Cena zahrnuje:

přeprava jedné osoby na jednom sedadle (včetně dětí, na které není možná sleva), přeprava příručního zavazadla o hmotnosti do 5 kg na osobu, přepravu zavazadla do 20 kg na osobu v zavazadlovém prostoru, zavazadlo navíc po dohodě a rozhodnutí dopravce za poplatek 300,–Kč (jinak nebude další zavazadlo přepraveno).

Obecné informace týkající se dopravy:

Doprava do středisek do Itálie, může být řešena s přestupem v Brně, Praze, Českých Budějovicích a v Plzni. Vzhledem k tomu, že jsou zajišťovány odjezdy z celé republiky, provádějí se svozy i dalšími autobusy, a jinými dopravními prostředky (např.: osobní automobil, tranzit, veřejná linková doprava), může dojít i k přestupům. Z těchto důvodů dopravce neovlivní případné zpoždění a tímto může dojít k časovým posunům v den odjezdu (týká se i návratů). Dopravu k jednotlivým ubytovacím kapacitám si zajistí klienti na vlastní náklady např. taxi služba, městská hromadná doprava nebo jak je uvedeno u daných kapacit delegáti nebo místní partnerské agentury mikrobusy nebo osobními vozy. Přesné informace o hodině a místě odjezdu je nutno ověřit v naší CK den před odjezdem.

Přeprava zvířat není možná. Do autobusu se neberou zavazadla typu „krosna“. Z důvodu nemožnosti přetěžování autobusů (časté vážení autobusu na hranicích), limitovanému zavazadlovému prostoru je omezena přeprava zavazadel a nebudou do autobusu v žádném případě naloženy kartony (krabice) piva, limonád, vody, apod. Doprava autobusy non-stop, pouze s nezbytnými hygienickými přestávkami dle rozhodnutí dopravce. Doba jízdy se může z důvodů nepředvídatelných událostí (počasí, technické závady, dopravní situace, aj.)

Místa v autobuse určuje dopravce, požadavky na samostatné dvousedadla nelze uplatnit. Z výše uvedených důvodů nevzniká právo reklamace z důsledku zpoždění, popř. odstoupení od smlouvy či nároku na náhradu.