Poznávací zájezdy na Havajské ostrovy

Havaj - oáza klidu, slunce a harmonie uprostřed Pacifiku

Poznavací zájezdy Havajské ostrovy

Havajské ostrovy – to je místo, kde se snoubí krása přírody, fascinující kultura a nekonečné možnosti dobrodružství. Pokud hledáte dokonalou kombinaci tropického ráje a kulturního objevování, pozvěte se na poznávací zájezd do Havajských ostrovů a ponořte se do jejich jedinečné atmosféry.

Národního park Hawaii Volcanoes

Havajské ostrovy jsou známé svou neuvěřitelnou krásou přírody. Vydejte se na průzkum národního parku Hawaii Volcanoes a obdivujte aktivní sopky, které vytvářejí neuvěřitelná geologická divadla. Projděte se po černých sopečných plážích a sledujte, jak se oceán střetává s lávou. Navštivte zelený údolí Waipio Valley, kde se vám otevře pohled na dech beroucí vodopády a bujné zelené vegetace.

Havajské ostrovy jsou také domovem bohatého kulturního dědictví. Objevte tradice a zvyky místního obyvatelstva. Navštivte chrámy a posvátná místa, jako je chrám Iolani na ostrově Oahu nebo Pu'uhonua o Honaunau na Velkém ostrově. Zkuste si tradiční havajský taneční styl hula nebo se naučte hrát na ukulele. Havajská kultura je plná živých barev, hudby a tance, které vás okouzlí a zanechají vás s nezapomenutelnými zážitky.

Dobrodružství, hory a vodní sporty

Ale Havajské ostrovy nejsou jen o přírodě a kultuře. Nabízejí také širokou škálu dobrodružných aktivit. Vyzkoušejte surfování na slavných plážích na severním pobřeží Oahu, potápění v korálových útesech nebo s šnorchlováním mezi tropickými rybami. Prozkoumejte podzemní jeskyně nebo se vydejte na trekking na strmých horách. Havajské ostrovy jsou rájem pro outdoorové nadšence, kteří hledají adrenalin a dobrodružství.

USA, Havajské ostrovy - pohoda na Havaji s návštěvou západního pobřeží USA

USA, Havajské ostrovy - pohoda na Havaji s návštěvou západního…

Země: USA

Destinace: Havajské ostrovy

Středisko: Havajské ostrovy, Honolulu,…

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Září

Délka pobytu: 15 dnů

Osob: 1, 1-2 osoba

č. zájezdu: 451843/1
snídaně
letecky
od104 990,-/osoba
  Havajské ostrovy

  Havajské ostrovy

  Země: USA

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Říjen, Listopad

  Délka pobytu: 18 dnů

  č. zájezdu: 453701/134
  bez stravování
  letecky
  od119 990,-/osoba
   Havaj – velký okruh čtyřmi ostrovy

   Havaj – velký okruh čtyřmi ostrovy

   Země: USA

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Duben - Listopad

   Délka pobytu: 15 dnů

   č. zájezdu: 453373/133
   bez stravování
   letecky
   od122 800,-/osoba

    Poznávací zájezd na Havajské ostrovy

    Poznávací zájezd na Havajské ostrovy je cestou na nezapomenutelnou exotickou destinaci. Zároveň vám poskytne příležitost odpočinout si na krásných plážích a relaxovat v tropickém prostředí. Připravte se na setkání s vřelým a pohostinným lidem, ochutnejte tradiční havajskou kuchyni a vychutnejte si neuvěřitelné západy slunce nad Tichým oceánem.

    Havajské ostrovy jsou skutečným rájem na zemi a pozvání na poznávací zájezd vás zavede do srdce tohoto tropického ráje. Zažijte nezapomenutelné dobrodružství, objevujte krásu přírody a ponořte se do fascinující havajské kultury.


    Pobytové a poznávací zájezdy do USA

    Pokud chcete zažít Spojené státy americké naplno, můžete zvolit jeden z mnoha poznávacích zájezdů z tematickými okruhy: