Aloha Havaj !

č. zájezdu: 270140/72
od90 263,-/osoba
-9%sleva
Aloha Havaj ! - Poznávací zájezdy

Aloha Havaj !

Země: USA


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Březen - Listopad

Délka pobytu: 11 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

Slevy

Program

1. den: Odlet a přelet kolem zeměkoule přesně na opačnou stranu až na ostrovy uprostřed Tichého oceánu.

2. den: HAVAJ. Přistáváme na sytě zelený ostrově nad zálivem Pearl Harbour. Jsme v Honolulu. Když to vyslovíte začnete se hýbat v bocích. Aloha, vítejte! Příjemné letní počasí, VIP transfer přímo na Waikiki, která je jednou z nejznámějších pláži světa. Ubytování v hotelu Hilton. Oáza klidu a odpočinku, neuvěřitelně přátelští lidé, aklimatizace.

3. den: BIG ISLAND: Odlet na největší ostrov havajského souostroví, který je považován za přírodně nejkrásnější a geotermální nejaktivnější. Objevil ho mořeplavec James Cook, kterého si ve SNU vážíme. A na tomto ostrově i zahynul. Pronajatými auty míříme na nejvyšší horu naší Země. Od úpatí, které je 5 km pod mořskou hladinou až po vrchol Mauna Kea (4205 m) je vyšší než Mt. Everest. Příroda se mění a nám se zdá, že jsme na Novém Zélandu. Všude zeleň, obrovské kapradí, trávou pokryté svahy hor. Našimi auty vyjedeme až na úplný vrchol a pocítíme, co je nedostatek kyslíku. No jen na chvíli. Program je dělán tak, aby nikoho nebolela hlava, a aby u vás převládaly pouze ty dobré pocity. Budeme se na Havaji koulovat? Sjedeme na úroveň moře, projedeme křížem celý ostrov až na úplný jih na nejjižnější bod USA. Ubytování v tradičním koloniálním hotelu.

4. den: Volcano National Park je jediné místo, které je na Havaji pod patronátem UNESCO. Máme koupené lístky na dva dny tak, abychom zažili východ i západ slunce nad nejkrásnějšími sceneriemi Havaje. Mauna Loa, jízda po okraji kráteru. V ceně je vstup do lávového tunelu, kterým projedeme. Krátký trekking džunglí (30 min.) plnou orchidejí a výhledy do kráterů sopek. Změna barvy v jedné z nejaktivnějších sopek planety až do krvavě rudé. Jde o nejznámější pozorování sopečné činnosti na světě. Vyzkoušíte let vrtulníkem nad krátery aktivních sopek? Váš průvodce všechno zařídí.

5. den: Kávové plantáže, nejlepší arabica USA se pěstuje právě na vulkanické půdě jihu ostrova. Aleje makadamů. Divoké černé, sopečné pláže. K obědu odlet na další ostrov MAUI pokládán za luxusní ostrov s nejkrásnějšími plážemi. Transfer křížem přes ostrov na jih k pláži s názvem „Best in America“ = nejlepší pláž Ameriky, kde bude i náš hotel. Nad našimi hlavami zelená sopka Haleakala, která je největší spící sopkou světa. Před naším hotelem Tichý oceán plný rybiček a želv. Šnorchlovat se dá hned z břehu. Nebo skočíte k podkovovitému ostrůvku, který je naproti hotelu? Kráter Molokini patří k nejlepším šnorchlovacím a potápěčským místům světa s viditelností přes 30 m, a to většinu dní v roce.

6. den: Už máte havajskou košili, za uchem kvítek a v ruce držíte koktejl. Odpočíváte na plážích a v sezóně před vámi plavou desítky velryb, které sem připluly z Arktidy také na dovolenou a porodit zde mladé. Oběd v jednom z nejlepších steakhouse USA nebo si dáte večeři v restauraci, kam chodívá i Arnold Schwarzeneger? Nebo humry v pomerančové omáčce v Longhi `s? Golfová hřiště (54 jamek) jsou hend vedle. Příroda je úžasně upravená včetně běžeckých tratí podél moře. Dáte si havajskou lávovou masáž?

7. den: Odlet na OAHU. Prohlídka Pearl Harbour. Japonské torpédo pilotované sebevražedným kamikadze. Ponorky a areál, kde se to všechno v roce 1944 událo. Stoupáme nad Honolulu kolem střední školy, kterou navštěvoval Barack Obama až na vyhlídku na celé město a záliv Waikiki. Nejbližší pevnina je 3800 km. Pod námi vlevo sopka s názvem Diamantová hlava a pod ní často plavou rejnoci. Čínská čtvrť, centrum města, křížem přes celé Honolulu a luxusní obchodní ulici Kalakaua avenue křížem přes celé Waikiki. Vystojíme si řadu do restaurace podávající zřejmě nejlepší udon (japonská nudlová polévka podávaná v bambusové misce) světa a ubytujeme se podle preferencí.

8. den: Tak tohle je Waikiki, energické, eklektické, kosmopolitní. Kurz surfování? Zařídíme pro vás instruktora i půjčení surfu přesně na vaši velikost. Nákupy dárků v největším nákupním centru pod otevřeným nebem na světě. Krevety a točené pivo v restauraci Foresta Gumpa.

9. den: Prohlídka ostrova OAHU, který objedeme dokola. Směřujeme na sever tzv. North Shore, při jehož vyslovení se každému surfaři začnou potit ruce. Právě zde jsou ty největší vlny světa. Vítr rozfoukává vaše vlasy, vzduch je slanější a atmosféra viditelně uvolněnější. Jsme severně od Sunset Beach a jižně od Turtle Bay. Pozorujeme kousky surfařů a zakoušíme krevety, které jsme koupili ze zrezivělého náklaďáku. Atmosféra se proti luxusnímu Waikiki otočila o 180 stupňů. Zastavíme se na ananasových plantážích firmy Dole. Nádherné čerstvé ananasy a čas na cestu vláčkem po plantážích. Fakultativně návštěva Polynéského kulturního centra. Jinak ta nádherná příroda mi něco připomíná… Ano, zde na východním pobřeží se natáčel Jurský park. Koupání na bílých plážích v úžasné zátoce. Máme pár dobrých tipů.

10. den: Odlet domů. Nebo individuální prodloužení v hotelu na Waikiki. V mnoha hotelech jsme spali, máme osobní zkušenost a rádi poradíme.

11. den: Přílet domů a sdílení zážitků s rodinou a přáteli.

Zelená džungle, 4000 m vysoké sopky, pláže snů a surfaři. Zavedeme vás do nejkrásnější přírody, na nejkrásnější pláže ale i do TOP restaurací a doporučíme nejlepší shopping – to je Havaj. Káva z Kona, želvy, kulisy Ko’olau. Užijte si Havaj v malé skupince. Aloha! Zájezd pro ty, kteří chtějí aktivně poznat této nádherné ostrovy uprostřed Tichého oceánu. 

Cena zahrnuje:

  • mezinárodní letenku, letištní poplatky, přelety Oahu-Maui-Big Island-Oahu, 8 x ubytování v 3 a 4 hotelech v pokojích pro dvě osoby, letištní transfery na Havaji, všechny transfery privátní dopravy, vstupné do národních parků, průvodce během poznávací části, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

  • stravu, osobní výdaje, ESTU do USA, poplatky za zavazadla na letech v rámci USA
Aloha Havaj ! - Poznávací zájezdyAloha Havaj ! - Poznávací zájezdyAloha Havaj ! - Poznávací zájezdy

Slevy

Novoroční sleva až 9%

Sleva 7% se vztahuje na zájezdy s odletem v období 1.3.2019 – 14.5.2019.
Sleva 9% se vztahuje na zájezdy s odletem po 15.5.2019.

Podmínky udělení slevy: Novoroční sleva platí do 31.1.2019. Platí na všechny zájezdy v roce 2019, pokud nejsou „na vyžádání́“. Ke statusu „na vyžádání“ dochází většinou cca 30 – 60 dní před odletem na zájezd. Znamená to, že je nutné ověřit možnosti leteckého spojení, dostupnost ostatních služeb a poté tak potvrdit místo na zájezdu. Doporučujeme vám tedy přihlásit se včas s dostatečným předstihem a využít tak možnost slevy. Novoroční slevu je možné si spojit pouze s Klubovou slevou 2019.

Využijte od 1.1. do 31.1.2019 nabídku CHYTRÉ ZÁLOHY.

Při nákupu zájezdu s odletem po 1.9.2019 můžete uhradit zálohu na 1 osobu pouze ve výši 10 000 Kč.
Užijte si exotiku s možností platby většiny ceny zájezdu až po zaslaní definitivních pokynů.


Pojištění

Při objednání zájezdu do 21.12.2018 nabízíme ZDARMA komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny se stornem do 100 000,– Kč a léčebnými výlohami 6 mil. Kč. Zahrnuje i právní ochranu, odpovědnost, zavazadla a úraz.

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

3.1.2019

Slevy 9% na exotické poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy 2019 plné zážitků do 125 zemí světa v doprovodu českých a slovenských průvodců se slevou 9%. First minute trvá jenom do 31.1.2019 za podmínky složení chytré zálohy pouze 10000 Kč na osobu.

24.8.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Kam vyrazit v září? .-)

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů