Depandance Hotela Depandance Omorika

Chorvatsko, Crikvenica

č. zájezdu: 486801/84
od10 014,-/osoba
-40%sleva
Depandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdy

Depandance Hotela Depandance Omorika

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Crikvenica


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenze

Naše mínění

4* hotel Omorika se těší velkému zájmu a oblibě klientů, proto jsme nesmírně rádi, že po krátké přestávce zařazujeme opětovně do naší letošní nabídky i možnost ubytování v depandanci sousedícím s hotelem. Věříme, že kombinaci ubytování v přilehlém annexu a zároveň možnosti využívání výborných hotelových služeb letos s nadšením oceníte. Hotelová restaurace vás potěší svojí vynikající stravou, samotný hotel se pyšní také bazénem na hotelové terase, odkud se vám naskytnou nádherné výhledy na Kvarnerský záliv. Areál je atraktivní i díky své vynikající poloze. Podél moře, po pobřežní promenádě máte na dosah turisty velmi oblíbené letovisko Crikvenica.

Poloha

Na začátku vyhledávaného letoviska Crikvenica a jeho promenády s množstvím kaváren a barů s terasami, obchůdků se suvenýry a restaurací – vzdálenost hotelu od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře cca 150m – lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek) – v centru letoviska, asi 1,5 km od areálu hotelu je městská písečná pláž Gradsko Kupaliště (vstup za poplatek)

Ubytování

V depandance hotelu: příjemně zařízené, moderní klimatizované 2-lůžkové pokoje – 2-lůžkové pokoje s možností 1 –2 přistýlek a orientací na moře (za příplatek) – minibar – wifi na pokojích (zdarma) – LCD TV – telefon – trezor – koupelna se sprchou a WC – vysoušeč vlasů – balkon

Vybavení

Vybavení hotelu: elegantní vstupní hala s recepcí – klimatizovaná restaurace – wifi v lobby (zdarma) – aperitiv bar – taneční terasa s výhledem na moře – venkovní bazén na terase hotelu Omorika – pool bar – dětský koutek – parkování v areálu (zdarma) – nabíjecí stanice na elektromobily (za poplatek) – v blízkosti za poplatek: tenisové kurty – stolní tenis – minigolf – fotbalové hřiště – široký výběr vodních sportů na pláži – nedaleké adrenalinové zábavní centrum pro děti a dospělé – možnost fakultativních výletů – v depandance není výtah

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bohatých švédských stolů v restauraci 4* hotelu Omorika, nápoje k večeři (víno, pivo, nealko)

Webstránka

Www.jadran-crikvenica.hr

Oficiálni hodnocení

Hotel **** / depandance ***

Depandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdyDepandance Hotela Depandance Omorika - Istrie - Chorvatsko, Crikvenica - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Resnik s All inclusive (depandance)

Resnik s All inclusive (depandance)

Země: Chorvatsko

Destinace: severní Dalmácie

Středisko: Kaštel Štafilič

Ubytování: …s All inclusive (depandance)

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 17 dnů

č. zájezdu: 487777/109
all-inclusive
autobusem
od8 999,-/osoba
  Last minute
  -41%sleva
  Depandance Omorika

  Depandance Omorika

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Crikvenická riviéra, Kvarner

  Středisko: Crikvenica

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Říjen

  Délka pobytu: 3 až 14 dnů

  Osob: 2 osoby

  č. zájezdu: 477937/3
  polopenze
  vlastní doprava
  od2 840,-/osoba
  Hotel Neptun depandance Maslinik

  Hotel Neptun depandance Maslinik

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Makarská riviéra, Střední…

  Středisko: Tučepi

  Hotel: Neptun depandance Maslinik

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 14 dnů

  Osob: 2 osoby

  č. zájezdu: 482859/3
  all-inclusive
  vlastní doprava
  od5 400,-/osoba

  Mohlo by vás zajímat:

  Pobytově poznávací zájezdy

  Pobyty s výlety

  Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

  Pobytové zájezdy pro seniory

  Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

  Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

  Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

  Aktuálně

  12.4.2024

  Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

  Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

  11.4.2024

  Island nejen pro seniory 55+

  Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

  9.2.2024

  Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

  Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

  RSS, více aktualit