Doprava
Vlastní doprava
Vy, kteří jste se rozhodli pro dopravu vlastním vozem, můžete
samozřejmě počítat s tím, že Vás před cestou vybavíme
podrobnými odjezdovými pokyny s informacemi o doporučených
trasách, případných omezeních, povinných poplatcích, cenách pohonných
hmot mimo území ČR a plánkem či přesným popisem cílového místa.
podrobnější informace k autobusové dopravě do Itálie –
zimní sezóna
nástupní místa v ČR:
abecedně – Beroun (čerpací stanice ÖMV na dálnici D5), Brno, Hradec
Králové, Jablonec nad Nisou, Jihlava (čerpací stanice ÖMV na dálnici D1),
Liberec, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín (čerpací stanice LXM Group na
dálnici), Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Poděbrady (čerpací stanice
ÖMV na dálnici D11), Praha, Prostějov, Rokycany, Teplice, Uherské
Hradiště, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín důležité upozornění:
v případě menšího počtu než 5 osob z některého z výše
vypsaných míst a ve výjimečných případech organizačního charakteru si
cestovní kancelář vyhrazuje právo na změnu nástupního místa proti
poskytnuté slevě z ceny autobusové dopravy dle následujícího klíče:
alternativní nástupní místo ve vzdálenosti od objednaného do /
reciproční sleva na osobu – 50 km / 100 Kč, resp. 100 km / 200 Kč,
resp. 150 km / 300 Kč
odjezdové dny z ČR:
02.12., 09.12., 07.01., 13.01., 20.01., 27.01.,
03.02., 10.02., 17.02., 24.02., 03.03., 10.03., 17.03., 24.03.
Časový harmonogram autobusové dopravy:
odjezd z ČR v pátek dle svozového místa v podvečerních či
večerních hodinách (např. Praha ve 22.00), příjezd do pobytového místa
v sobotu zpravidla mezi 8. a 13. hodinou, odjezd z pobytového místa
následující sobotu zpravidla mezi 15. a 20. hodinou, návrat do ČR
v neděli v ranních či dopoledních hodinách (Praha zpravidla
okolo 6.00)
Od 1. července 2012 v každém vozidle ve Francii povinně
alkoholtester
podrobnější informace k autobusové dopravě do střediska
Sestrière
nástupní místa a cena svozu po ČR:
(příplatek k ceně dopravy, která činí 2.590,–
Kč):
0 Kč / os.
Beroun (čerpací stanice ÖMV na dálnici D5), Plzeň, Praha, Rozvadov
150 Kč / os.
České Budějovice, Hradec Králové, Chomutov, Karlovy Vary, Liberec, Mladá
Boleslav, Pardubice, Poděbrady, Tábor, Ústí nad Labem
200 Kč / os.
Brno, Jihlava (čerpací stanice ÖMV na dálnici D1)
300 Kč / os.
Olomouc, Ostrava, Prostějov, Zlín časový harmonogram autobusové
dopravy:
odjezd z ČR v pátek dle svozového místa v poledních až
podvečerních hodinách (např. Praha v 19.30), příjezd do pobytového
místa v sobotu zpravidla mezi 12. a 16. hodinou, odjezd z pobytového
místa následující sobotu zpravidla mezi 15. a 19. hodinou, návrat do ČR
v neděli v dopoledních až odpoledních hodinách (Praha zpravidla okolo
9.00); při čekání na ostatní autobusy ve svozových místech (Moûtiers,
Briançon či Chambéry) je třeba zpravidla počítat s delší pauzou, kterou
můžete využít na nákup v obchodním centru
středisko /odjezd |
09.12.
2016 |
06.01.
2017 |
13.01.
2017 |
20.01.
2017 |
27.01.
2017 |
03.02.
2017 |
03.03.
2017 |
10.03.
2017 |
17.03.
2017 |
24.03.
2017 |
31.03.
2017 |
Alpe d’Huez |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Auris en Oisans / Oz en Oisans |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Flaine |
--- |
--- |
--- |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
--- |
Chamrousse |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
La Plagne |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
La Rosière |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Les 2 Alpes |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Les Arcs |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Les Menuires |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Les Orres |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Les Sybelles |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
--- |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
Méribel / Mottaret |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Orcières 1850 |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
--- |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
Puy St. Vincent |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Risoul / Vars |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
Serre Chevalier |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
Saint Gervais |
--- |
--- |
--- |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
--- |
Tignes |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Val Cenis |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Val Thorens |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Valfréjus |
--- |
ano |
ano |
ano |
--- |
--- |
--- |
ano |
ano |
--- |
--- |
Valmeinier / Valloire |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
Sestriere (Itálie) |
ano |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |
ano |
ano |
ano |
ano |
--- |