Zaton Holiday Resort (4 apartmány)

Chorvatsko, Zadar

č. zájezdu: 489667/109
od1 498,-/osoba
-4%sleva
Last minute
Zaton Holiday Resort (4 apartmány)

Zaton Holiday Resort (4 apartmány)

Země: Chorvatsko

Destinace: severní Dalmácie

Středisko: Zadar

Ubytování: Zaton Holiday Resort (4 apartmány)


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
  • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Perfektní dovolená v Zaton Holiday Resortu, ubytování v apartmánech s animačními programy a bazény!

  • 3–7 nocí v Chorvatsku jen kousek od historického Zadaru
  • Ubytování v Zaton Holiday Resortu 
  • Apartmány a studia pro 2–6 osob
  • Animační programy pro děti a dospělé
  • Snídaně nebo polopenze (příplatek v rezervaci viz níže)
  • 2 venkovní bazény, 3 bazénky s hydromasáží
  • Bazény s oddělenou částí pro děti 
  • Bohaté sportovní vyžití v areálu 
  • Kousek od písečno–oblázkové pláže 
  • Domácí mazlíčci povoleni za poplatek
  • Doprava vlastní nebo autobusová 
  • Parkování v resortu zdarma

  Odpočinková dovolená nedaleko Zadaru 

  Zaton je malé pobřežní městečko, jen kousek od města Zadar. Město je velmi známé především svojí architekturou a čistou přírodou. Ve městečku naleznete velké množství historických památek jako např. kostel Sv. Nikolase z 11 stol. nebo věž Kaštelina z konce 16. století. Již zmíněné město Zadar se nachází jen cca 16 km od Zatonu. Město staré přes 3000 let. Hlavní dominantou a zároveň symbol města je kostel sv. Donata z 9. století. V Zadaru najde velké množství restaurací, kaváren i trhů s čerstvým ovocem a zeleninou. Obě města určitě doporučujeme navštívit.

  Zaton Holiday Resort 

  Areál resortu Zaton se nachází přímo u písečno–oblázkové pláže.V areálu mohou klienti využít 2 nově zrekonstruované bazény, 3 malé bazény s hydromasáží a také dětské bazénky. Dále jsou k dispozici za poplatek masáže a kadeřnictví. Součástí celého areálu je také supermarket, pekárna, směnárna, souvenir shop, ATM bankomat, prodej denního tisku, dobíjecí stanice pro elektromobily a lékař pro případ potřeby. Velmi bohatý animační program pro děti i dospělé. Těšit se můžete na soutěže, doprovodné programy, živou hudbu a venkovní koncerty. Všechny apartmány a studia jsou vybaveny klimatizací, trezorem, ložním prádlem, TV a základním vybavením kuchyňského koutu.

  Studio Superior až 3 osoby

  Studio o rozloze cca 29 m2 se na nachází v přízemí. Je vybaveno vlastní sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Ubytování je možné až pro 3 osoby. Studio má k dispozici terasu.

  Apartmán 4 Superior

  Apartmány s rozlohou cca 44 m2 se nachází v přízemí nebo 1. patře jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a ložnicí s manželskou postelí. Dále apartmány disponují balkonem nebo terasou. Apartmán lze obsadit 4 osobami.

  Apartmán 6 Superior

  Apartmány s rozlohou cca 64 m2 se nachází v 1. nebo 2. patře jsou vybaveny dvěma koupelnami, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou, TV, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnicí s manželskou postelí a ložnicí s dvěma oddělenými lůžky. Apartmány mají k dispozici balkon.

  Studio Comfort

  Studia o rozloze cca 25 m2 se nachází v přízemí a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou. Postele jsou řešeny formou rozkládací pohovky. Dále jsou vybaveny terasou. Studia lze obsadit až 3 osobami.

  Apartmán 4 Comfort

  Apartmán s rozlohou cca 36 m2 se nachází v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou, ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Celkem lze do apartmánu ubytovat 4 osoby. Apartmán disponuje terasou. 

  Apartmán 5 Comfort

  Apartmán s rozlohou cca 48 m2 se nachází v přízemí nebo 1. patře a je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou, dvěma oddělenou ložnicí s manželskou postelí a ložnicí s dvě jednolůžky, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 1 osobu. Celkem lze do apartmánu ubytovat 5 osob. Apartmán disponuje terasou nebo balkonem.

  Apartmán 6 Comfort

  Apartmán s rozlohou cca 56 m2 se nachází v 1. nebo 2. patře a je vybaven 2 koupelnami, TV, kuchyňským koutem se základním vybavením a jídelnou, ložnicí s manželským lůžkem a ložnicí s dvěma jednolůžky, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro další 2 osoby. Celkem lze do apartmánu ubytovat až 6 osob. Apartmán disponuje balkonem.

  Stravování vlastní nebo snídaně či polopenze

  Ubytování je v této nabídce v základní ceně bez stravy. Snídaně nebo polopenzi si můžete přidat v kalkualci při rezervaci formou příplatku (pozor, musí být pro všechny osoby v rezervaci včetně případné stravy zdarma kvůli organizaci na místě). Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu v restauraci, která se nachází cca 500 m od apartmánů (záleží v jakém apartmánu jsou klienti ubytovaní, nelze rezervovat předem). K večeři nealkoholické točené nápoje v ceně (soda, minerálka). Mobilhomy jsou vybaveny kuchyňským koutem pro možnost vlastního stravování a resort disponuje kompletní vybaveností (potraviny, obchody, pekárna, zelinářství, restaurace atd.)

  Písečno–oblázková pláž 

  Krásná 1,5 km dlouhá písečná pláž se nachází přímo u resortu. Jen cca 50–500 m od ubytování (záleží na vzdálenosti apartmánu od moře). Pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi i neplavce. Přístup do moře je uzpůsoben i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Pláž má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží. Klienti si mohou koupit plážový servis (1×slunečník a 2× lehátko) u místních prodejců. 

  Sport, zábava a tipy na výlety

  Sport

  V areálu hotelu se nachází tenisové a volejbalové hřiště. K dispozici je také škola jízdy na koni a škola potápění. Na pláži je široká nabídka vodních sportů jako parasailing, vodní lyžování, plachtění. Taktéž si můžete zahrát plážový volejbal nebo si zajezdit na banánu. 

  Zábava

  V hotelu se konají animační programy pro děti, mini disco a mini club. Dále jsou k dispozici kulturní programy, karaoke, plážové hry a hry u bazénu. Připraveny jsou také soutěže pro děti i dospělé. Koncerty a tradiční festivaly.

  Tipy na výlety

  • Město Zadar (cca 17 km)
  • Město Nin (cca 5 km)
  • Ostrov Krk, Rab, Pag

  Cestujete s dětmi?

  Resort Zaton je přímo ideálním místem pro rodiny s dětmi. K dispozici je dětský bazén, dětský club, mini disco, animační programy, mini škola potápění, škola plavání a soutěže. Dále mohou děti využít také jízdu na koni. V resortu se děti určitě nudit nebudou. Dětskou postýlku pro děti 0–2,99 let lze zapůjčit za 7 €/den.

  Bez delegáta 

  Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

  Důležité informace

  • Check in od cca 16.00 hod., check out je nutné provést do 09.00 hod.
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše) 
  • V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
  • Povinná pobytová a registrační taxa je již zahrnuta v ceně zájezdu
  • Možnost dokoupení polopenze nebo snídaní (možnost volby v kalkulaci)
  • Poplatek za úklid 50 €/apartmán v případě, že apartmán nebude uklizen klienty
  • Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek cca 15 €/den – na vyžádání u CK, hradí se na místě
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Nástupní místa po celé ČR
  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
  • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)Zaton Holiday Resort (4 apartmány)

Podobné zájezdy

Zaton Holiday Resort-Mobile homes

Zaton Holiday Resort-Mobile homes

Země: Chorvatsko

Středisko: Zaton (Zadar)

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 11 dnů

č. zájezdu: 490605/89
bez stravování
vlastní doprava
od5 029,-/osoba
  Apartmány 3

  Apartmány 3

  Země: Chorvatsko

  Destinace: severní Dalmácie

  Středisko: Zaton

  Ubytování: Apartmány Zaton

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 4 až 11 dnů

  Osob: 1-3, 1-4, 1-5, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 487297/132
  bez stravování
  vlastní doprava
  od1 329,-/osoba
   -62%sleva
   Holiday resort Plitvice - Apartmány a Mobilhomes

   Holiday resort Plitvice - Apartmány a Mobilhomes

   Země: Chorvatsko

   Ubytování: …- Apartmány a Mobilhomes

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Prosinec

   Délka pobytu: 3 až 8 dnů

   č. zájezdu: 457326/135
   bez stravování
   vlastní doprava
   od1 743,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit