Za koupáním a poznáváním Toskánska

č. zájezdu: 484166/89
od8 900,-/osoba
Za koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdy

Za koupáním a poznáváním Toskánska

Země: Itálie


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 koupání nebo výlety

Výhody nabídky 2 krásné pláže

Výhody nabídky 3 spojení Toskánska s Elbou 

Výhody nabídky 4 polopenze v ceně

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách do Itálie. 2. den: V dopoledních hodinách příjezd do Toskánska, odpočinek na pláži, ubytování, večeře, nocleh. 3. den: Po snídani individuální volno nebo výlet do Pisy – prohlídka světoznámé šikmé věže a dómu, v odpoledních hodinách zastávka v toskánské vinici, ochutnávka různých druhů vína, místních specialit, sýrů a typických produktů. Návrat do hotelu, večeře, nocleh. 4. den: Po snídani volno nebo celodenní fakultativní výlet lodí na největší a jeden z nejkrásnějších toskánských ostrovů – Elbu – proslavený zejména pobytem Napoleona i úchvatnou přírodou, příjezd trajektem do městečka Portoferraio – prohlídka hlavního města ostrova s malebnými uličkami ve staré městské čtvrti, pobřežní promenáda, náměstí Piazza Napoleone a Villa dei Mulini, přjezd do jednoho z nejkrásnějších městeček ostrova Marina di Campo s půvabným historickým centrem s úzkými uličkami plnými kaváren, restaurací a obchodů. Návrat na pevninu, večeře, nocleh. 5. den: Po snídani volno k odpočinku a ke koupání. V podvečerních hodinách odjezd do ČR. 6. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje • 3 noclehy v hotelu *** se snídaní, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím• 3× večeře• výlet do Pisy• dopravu autokarem • služby průvodce• ochutnávku vína • pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob. Trasa 1: Pardubice – Hradec Králové – Praha – Písek – České Budějovice Trasa 2: Ústí n. Labem – Kladno – Praha – Plzeň Trasa 3: Ostrava – Olomouc – Brno – Mikulov – nebo Bratislava Trasa 4: Liberec – Ml. Boleslav – Praha – Tábor – České Budějovice * Doprava do centrálního místa odjezdu může být realizována svozem nebo jiným dopravním prostředkem. CENA NEZAHRNUJE: • vstupy do památkových objektů • místní pobytovou taxu (cca 4 €/os./noc) • přepravu MHDFAKULTATIVNÍ SLUŽBY: • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,– Kč • výlet na ostrov Elba 1.490,– Kč • příplatek za 2. řadu v autokaru 299,– Kč • příplatek za 3.-5. řadu v autokaru 249,– Kč Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. ORIENTAČENÍ NĚKTERÝCH CENY VSTUPŮ (V EUR): Pisa: Šikmá věž – cca 18 €hřbitov Camposanto – cca 5 €dóm – cca 2 €Residenze Napoleoniche Por­toferraio - cca 5 €Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. DALŠÍ DOPORUČENÍ: V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena – doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.

Za koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdyZa koupáním a poznáváním Toskánska - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

To nejlepší z Toskánska

To nejlepší z Toskánska

Země: Itálie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 6 dnů

č. zájezdu: 472011/89
polopenze
letecky
od20 900,-/osoba
  Města a vína Toskánska

  Města a vína Toskánska

  Země: Itálie

  Ubytování: Města a vína Toskánska

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Září

  Délka pobytu: 6 dnů

  č. zájezdu: 483414/102
  snídaně
  autobusem
  od12 990,-/osoba
   Stezkami Toskánska a pobřeží Cinque Terre

   Stezkami Toskánska a pobřeží Cinque Terre

   Země: Itálie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Duben - Červenec

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 453503/133
   snídaně
   letecky
   od37 800,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit