Za koupáním a poznáváním Ischie

č. zájezdu: 489615/89
od22 490,-/osoba
Za koupáním a poznáváním Ischie

Za koupáním a poznáváním Ischie

Země: Itálie


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Září, Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1
Hotel s termálním bazénem

Výhody nabídky 2
Ochutnávka místních specialit

Výhody nabídky 3
Návštěva Termálních lázní

Výhody nabídky 4
Koupání v moři

Výhody nabídky 5
Lodní výlet na ostrov Procida

Program zájezdu
1. den přílet do Neapole, transfer do přístavu Pozzuoli a trajektem přeplujeme na ostrov Ischia. Tento překrásný ostrov v Neapolském zálivu láká nejen svými čistými a malebnými plážemi, ale také termálními prameny, jejichž blahodárné účinky využívali již staří Řekové a Římané. Za mozaikou zážitků a chutí, ale hlavně za odpočinkem a ozdravením sem každý rok zavítají návštěvníci z celého světa. Po ubytování v hotelu je individuální program. Večeře a přenocování.  2. den po snídani individuální program, relax v hotelových bazénech, koupání v moři. Odpoledne půldenní okružní jízda po ostrově autokarem. Během okružní jízdy se seznámíte s nejzajímavějšími místy na ostrově, objevíte zapadlá zákoutí s překrásnými plážemi a ochutnáte typické místní likéry. Návrat na ubytování a večeře, přenocování.   3. den po snídani celodenní odpočinek u moře nebo v termálních bazénech, individuální poznávání ostrova místní dopravou nebo pěšky. Na místě lze zakoupit zlevněnou vstupenku do některého z termálních parků, nebo můžete navštívit např. kaktusovou zahradu Ravino. Večeře v hotelu, přenocování. 4. den po snídani odjezd do lázní Nitrodi, kde můžete vyzkoušet léčivé účinky zázračného minerálního pramene v některé z mnoha přírodních sprch. Nezapomeňte si aplikovat omlazující kosmetickou masku. Poté se přesunete do nedaleké jeskyně s vinným sklípkem, kde ochutnáte domácí víno, společně poobědváte a na závěr ochutnáte místní likér limoncello nebo grappu. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách, individuální volno, večeře, přenocování. 5. den po snídani celodenní individuální program, koupání, relax, poznávání ostrova. Večeře, přenocování. 6. den po snídani celodenní výlet lodí na nedaleký ostrov Procida. Možnost společné procházky v malebných uličkách, výstup na vyhlídku k pevnosti nebo individuální volno s možností koupání na místní pláži. V pozdních odpoledních hodinách návrat na Ischii, transfer do hotelu, večeře a přenocování. 7. den po snídani odpočinek a relax u moře, v odpoledních hodinách přejezd trajektem do Neapole. Projížďka městem se zastávkou na místě s úchvatným výhledem na Neapolský záliv. Vyfotíme se u pevnosti Castel dell'Ovo a následně přejedeme k majestátnímu hradu Castel Nuovo. Pěší prohlídka města s jedinečnou atmosférou a vůněmi. Večeře a přenocování.  8. den v časných ranních hodinách transfer na letiště.

Fakultativně
Cena NEZAHRNUJE:* příplatek za jednolůžkový pokoj: 3.990 Kč* nápoje u večeří* doprava MHD po ostrově* vstupy do lázní a památek* obědy a stravování během výletu na ostrov Procida* pobytová taxa v hotelu

Cena zahrnuje
· Letenka Praha – Neapol – Praha v ekonomické třídě · 7× ubytování ve 3* hotelu s polopenzí · Transfery z letiště na ostrov Ischia a zpět · Služby českého delegáta po celou dobu pobytu · Výlety na ostrově Ischia dle programu · Ochutnávka místních specialit dle programu · Celodenní lodní výlet na ostrov Procida

Informace
Cena NEZAHRNUJE:* příplatek za jednolůžkový pokoj: 3.990 Kč* nápoje u večeří* doprava MHD po ostrově* vstupy do Lázní a památek* obědy a stravování během výletu na ostrov Procida* pobytová taxa v hotelu

Za koupáním a poznáváním IschieZa koupáním a poznáváním IschieZa koupáním a poznáváním IschieZa koupáním a poznáváním Ischie

Podobné zájezdy

Ligurská riviéra, Janov a Cinque Terre s koupáním

Ligurská riviéra, Janov a Cinque Terre s koupáním

Země: Itálie

Destinace: Ligurie

Středisko: Janov

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 7 dnů

Osob: 1-2, 1, 1-3 osoba

č. zájezdu: 477649/25
snídaně
autobusem
od13 990,-/osoba
  Kalábrie a Apulie, toulky jižní Itálií s koupáním

  Kalábrie a Apulie, toulky jižní Itálií s koupáním

  Země: Itálie

  Středisko: Kampánie, Apulie a Kalábrie

  Typ: Poznávací zájezdy, Pobytové…

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 12 dnů

  Osob: 1-2, 1, 1-3 osoba

  č. zájezdu: 477672/25
  snídaně
  autobusem
  od20 990,-/osoba
   Jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio s vínem i koupáním

   Jižní Toskánsko a kraj Etrusků Lazio s vínem i koupáním

   Země: Itálie

   Středisko: Toskánsko, Lazio

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Srpen

   Délka pobytu: 7 dnů

   Osob: 1-2, 1, 1-3 osoba

   č. zájezdu: 477669/25
   snídaně
   autobusem
   od12 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Poznávací zájezdy Last Minute 2023

    Poznávací zájezdy Last Minute - poznání za výhodné ceny!

    Poznávací zájezdy Last Minute umožňují každému, kdo rád a schutí objevuje nová místa, aby si na poslední chvíli vybral zajímavý zájezd, na zajímavá místa a za zajímavé peníze.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit