Z Quebecu do Miami

č. zájezdu: 270109/72
od86 067,-/osoba
-27%sleva

Z Quebecu do Miami

Země: Kanada


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Březen - Listopad

Délka pobytu: 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Popis:

S láskou připravený poznávací zájezd, který vede napříč východním pobřežím severní Ameriky. Z chladných plání provincie Quebec přes nejdůležitější města Kanady a USA až do subtropické Floridy. Pokud plánujete USA a Kanadu navštívit jen jednou, tak toto by měla být vaše volba. 18 skvěle strávených dní vaší dovolené ve společnosti průvodce.

 • jediná cesta svého druhu
 • exkluzivní gurmánské zážitky ve vybraných restauracích
 • jiný pohled na americkou kulturu
 • vyrovnaný mix kultury, přírody, zábavy a památek

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku do provincie Quebec a zpět z Miami, přelet Washington- Miami, letištní poplatky, 13 x ubytování v 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích, dopravu dle programu, letištní transfery, všechny silniční poplatky, průvodce, výlet a jízda v Everglades, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

Stravu, cestovní autorizace ESTA do USA (910,– Kč) a eTA do Kanady (312,– Kč), ostatní vstupné do památek a atrakcí, kapesné,  resort fee v hotelech (poplatky za wifi, telefonáty, posilovnu atd.), zavazadla na vnitrostátních letech v USA a Kanadě a letech do Karibiku.

Ubytování:

Montreal – Hotel Chrome Montreal Centre-Ville***, 3 noci

Program:

1. den: Odlet z Evropy a přílet do Kanady

EVROPA – MONTERAL

Odlet z Evropy do Kanady. Po příletu přesun z letiště v Montrealu do hotelu. Odpočinek po cestě a aklimatizace na časový posun.

2. den: Prohlídka historického a příjemného města a nejlepší žebírka Kanady

MONTREAL – QUEBEC CITY – MONTREAL

Celodenní výlet do Quebec city. Ráno začneme přírodou. Projdeme se po visutém mostě přes nejvyšší vodopády v provincii Québec, Chute Montmorency. Nejsou tak mohutné jako Niagara, ale mají své kouzlo. Kolem Citadely, vojenského opevnění z dob britské nadvlády, se dostaneme na promenádu ve starém, horním městě. Zde stojíme před Château Frontenac, jedním z nejfotografo­vanějších hotelů na světě. Pomalu z horního města přejdeme do dolního města, kde nás čeká Place Royale s malým kostelíkem Notre Dame des Victoires z konce 17. století. V restauraci U bláznivého prasátka si dáme geniální francouzskou cibulovou polévku a ty nejlepší vepřová žebírka na světě. Žebírka jsou jemně zauzené a dopečené v javorovém sirupu, nic tradičnější v Kanadě nenajdete.

3. den: Architektonicky zajímavý Montreal se starým městem a největším podzemním městem na světě

MONTREAL

Poutní místo u městečka TROIS RIVIERE. Tady, v Cap de la Madeleine, stojí dva kostely. Starý, který je výsledkem prvního zázraku (zamrznutí řeky) a místem zázraku druhého (takzvaný zázrak otevření očí). MONTREAL. Cestou do centra Montrealu se podíváme zblízka na Olympijský komplex z roku 1976. Centrum se skládá ze tří částí. Staré město, nové město a město podzemní. Ve starém městě se zachovalo několik pěkných historických budov. Většina z nich se nachází mezi radnicí a náměstím Place dArmes. Z nábřeží přístavu, které se mění na oddechovou zónu, je pohled na zajímavý architektonický počin. Habitat 67 byl navržen a postaven jako součást veletrhu Expo 67.</p>4. den: Návštěva zajímavého parlamentu Kanady a užijeme si atmosféru starého města Byward<p>MONTREAL – OTTAWA</p><p>Hned po snídani se vydáme na vyhlídku na město, na kopec, který dal městu jméno. Nedaleko je Oratorium sv. Josefa, největší kanadský kostel. Uvnitř uvidíte, co jste ještě pravděpodobně neviděli v žádném jiném. OTTAWA. Podíváme se na město z Peace Tower. Z parlamentního vršku se kolem systému plavebních komor na Rideau kanálu dostaneme k Château Laurier, národní galerii se známou sochou Mamana, k jedinečnému dřevěnému kostelu Notre Dame až na Byward market, místo původního starého města a chudinské čtvrti staré Ottawy.</p>5. den: Nejvyšší věž západní polokoule<p>OTTAWA – TORONTO&nbsp;</p><p>Dnes nás čeká největší město Kanady a čtvrté největší město severní Ameriky – TORONTO. Centrum připomíná malý New York. Dnes máme ale v plánu vyvézt se na nejvyšší věž západní polokoule. CN Tower má horní vyhlídku ve výšce 447 m a momentálně je to páté nejvyšší místo, kam se dostanete na vyhlídku. Dáme si dobrou večeři v Distillery district, nebo v Barberians steak house?

6. den: Nejkrásnější vodopády severní Ameriky

TORONTO – NIAGARSKÉ VODOPÁDY

Včera jsme se prošli po obchodní čtvrti města, prohlédli si město z ptačí perspektivy a dnes se projdeme po starší části města. Podíváme se na budovu parlamentu provincie Ontario, řekneme si něco o městě a zemi jako takové a po University Avenue se dostaneme k nejstaršímu dochovanému domu v Torontu. Před radnicí ochutnáme


Podobné zájezdy

Poznávací zájezd Toronto, Niagara, New York

Poznávací zájezd Toronto, Niagara, New York

Země: Kanada

Ubytování: hotel

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Březen - Listopad

Délka pobytu: 7 dnů

č. zájezdu: 270072/72
snídaně
letecky
od47 625,-/osoba
  -25%sleva
  Poznávací zájezd Kanada - západ

  Poznávací zájezd Kanada - západ

  Země: Kanada

  Ubytování: hotel

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 13 dnů

  č. zájezdu: 273841/72
  snídaně
  letecky
  od95 625,-/osoba
   -25%sleva

   Poznávací zájezd Perly východního pobřeží Usa a Kanady

   Země: Kanada

   Ubytování: hotel

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 16 dnů

   č. zájezdu: 461069/33
   snídaně
   letecky
   od87 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Miami, Florida

    South Beach, Collins Avenue, Bayside Harbour, Ocean Drive, Lincoln Road, Wynwood...

    Vstupte do světa světově proslulého města plného energie a zážitků - pozvání na pozávací zájezd do Miami!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit