Kemp Rimini Family Village

Itálie, Viserbella di Rimini

č. zájezdu: 512797/109
od2 150,-/osoba
Kemp Rimini Family Village

Kemp Rimini Family Village

Země: Itálie

Středisko: Viserbella di Rimini


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava
    • autobusem

Možnosti stravování

  • bez stravováníPopis:

    Dokonalá rodinná dovolená v kempu Rimini Family Village s bazénem, plážovým servisem v ceně a animacemi pro děti! Ubytování pro až 6 osob!

    • 3–7 nocí v letovisku Viserba di Rimini, Itálie
    • Ubytování v kempu Rimini Family Village
    • Klimatizované mobilhomy pro 2–6 osob
    • Vlastní forma stravování
    • Možnost dokoupení snídaně, polopenze nebo plné penze (volba v kalkulaci)
    • Kemp přímo u písečné pláže
    • Plážový servis v ceně
    • Venkovní bazén zdarma
    • Lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek
    • Vhodné pro rodiny s dětmi
    • Animační programy, mini club a dětské hřiště
    • Možný pobyt s domácím mazlíčkem
    • Bazének pro pejsky za poplatek
    • Parkování zdarma
    • WiFi ve společných prostorách zdarma
    • Vlastní nebo autobusová doprava

    Rimini – největší přímořské letovisko Itálie

    V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.

    Ubytování v kempu Rimini Family Village

    Kemp se nachází přímo u písečné pláže a mobilhomy jsou od ní vzdáleny cca 100–200 m v závislosti na umístění mobilhomu. Centrum části Marina Centro je cca 3,5 km. Kemp disponuje recepcí (v provozu od cca 8.00 do 21.00 hod.), barem, restaurací, soukromou pláží, venkovním bazénem (lehátka u bazénu za poplatek) s oddělenou částí pro děti (bazén otevřen v čase cca 10.00–19.00 hod., v pondělí jsou bazény uzavřen z důvodu nutné údržby), dětským hřištěm, plážovým volejbalem (zdarma), WiFi připojením ve společných prostorách zdarma, soukromým parkovištěm zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat předem). Domácí mazlíček na vyžádání u CK za poplatek – malá a střední plemena psů do 20 kg, 10 €/den/zvíře (pouze ve vybraných typech ubytování). Bazén pro psy za poplatek dle aktuálního ceníku recepce. Povinná vratná kauce cca 100 €/mobilhome. Klienti musejí objekt zanechat uklizený, nebo je možné zaplatit volitelný poplatek za závěrečný úklid cca 50 €. Povlečení a ručníky jsou dostupné zdarma, obdržíte na recepci. V kempu je možné platit kartou Visa, American Express a MasterCard.

    Mobilhome Lodge Dog až pro 5 osob

    Mobilhome o velikosti cca 24 m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, 2 oddělenými ložnicemi (jedna ložnice je s manželskou postelí a druhá se dvěma oddělenými lůžky a vyvýšeným lůžkem s žebříkem), obývací místností s kuchyňským koutem a gaučem, klimatizací, SAT/TV, lednicí, topením a verandou. Mobilhome lze obsadit max. 4 dospělými osobami a 1 dítětem do 9,99 let, 5. osoba spí na vyvýšeném lůžku s žebříkem. V tomto mobilhomu jsou domácí mazlíčci povoleni.

    Mobilhome Lodge Superior pro až 6 osob

    Mobilhome o velikosti cca 35 m2 disponuje 2× vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželskou postelí, ložnicí s dvěma oddělenými lůžky a vyvýšeným lůžkem s žebříkem, obývací místností s gaučem, kuchyňským koutem, topením, klimatizací, SAT/TV, lednicí a vstupní verandou. Maximální obsazení mobilhomu je 6 dospělých osob. V tomto typu mobilhomu není povoleno ubytování s domácími mazlíčky.

    Stravování vlastní s možností dokoupení stravy

    • V případě vlastního stravování mohou klienti využít kuchyňského koutu v mobilhomu
    • Možnost dokoupení snídaně, polopenze nebo plné penze (je třeba zvolit v kalkulaci) – stravování probíhá formou bufetu nebo formou servírovaných pokrmů na základě počtu zájemců o stravování
    • Restaurace se nachází přímo v kempu
    • V případě plné penze začíná pobyt večeří a končí obědem v den odjezdu
    • V případě polopenze začíná pobyt večeří a končí snídaní v den odjezdu

    Kemp přímo u pláže

    Kemp se nachází přímo u písečné pláže, mobilhomy jsou od ní vzdáleny cca 100–200 m v závislosti na umístění mobilhomu. Na soukromé pláži je k dispozici plážový servis v ceně (2× lehátko a 1× slunečník/mobil­home, od 5. řady dál), v termínu od 15.5. do 15.9. 2025. Domácí mazlíčci na soukromou pláž mají vstup zakázán.

    Sport a zábava

    • Venkovní bazén
    • Plážový volejbal (zdarma)
    • Animační programy denně v termínu cca od 15.05.–15.09.2025 v an­glickém a italském jazyce
    • Vodní sporty na pláži

    Tipy na výlety

    • Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
    • Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
    • Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
    • Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

    Cestujete s dětmi?

    • Dětská postýlka na vyžádání u CK za poplatek cca 3,50 €/den – hradí se na místě
    • Dětská zábrana na postel na vyžádání u CK za poplatek cca 1,50 €/den – hradí se na místě
    • Dětská židlička na vyžádání za poplatek cca 2,50 €/den – hradí se na místě
    • Miniklub pro děti ve věku 4–16 let každý den v termínu cca od 15.05.–15.09.2025 v časech 10.00–12.00, 16.00–18.00 a 21.15–22.45 hod. (v anglickém a italském jazyce)
    • Animační programy dostupné každý den v termínu cca od 15.05.–15.09.2025,
    • Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště na pláži

    Bez delegáta

    Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

    Důležité informace

    • Check in od cca 17.00–21.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
    • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše) 
    • V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
    • Povinná pobytová taxa cca 3,5 €/os./den – hradí se na místě
    • Možnost dokoupení snídaně, polopenze nebo plné penze (je třeba zvolit v kalkulaci)
    • Povinná vratná kauce cca 100 €/mobilhome – hradí se na místě
    • Klienti musí objekt zanechat uklizený, nebo je možné zaplatit volitelný poplatek za závěrečný úklid cca 50 € – hradí se na místě
    • Domácí mazlíček na vyžádání u CK za poplatek – malá a střední plemena psů do 20 kg, cca 10 €/den/zvíře (pouze ve vybraných typech ubytování) – hradí se na místě
    • Spotřeba vody, energie v ceně pobytu
    • Výměna povlečení a ručníků 1× za týden v ceně, nutné vyzvednout na recepci
    • Dětská postýlka na vyžádání u CK za poplatek cca 3,50 €/den – hradí se na místě
    • Dětská zábrana na postel na vyžádání u CK za poplatek cca 1,50 €/den – hradí se na místě
    • Dětská židlička na vyžádání u CK za poplatek cca 2,50 €/den – hradí se na místě
    • WiFi zdarma ve společných prostorách – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
    • Plážový servis v ceně (1× slunečník a 2× lehátko/mobilhome) od 5. řady dál v termínu cca od 15.5. do 15.9.2025
    • Bazén je v pondělí vždy uzavřen z důvodu údržby
    • Parkování zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat předem)
    • Vlastní nebo autobusová doprava
    • Cestovat můžete s platným OP
    • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
    • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.
    • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.


Kemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family VillageKemp Rimini Family Village

Podobné zájezdy

Kemp Arena Stoja

Kemp Arena Stoja

Země: Chorvatsko, Itálie

Destinace: Sardinie

Středisko: Pula

Ubytování: Kemp Arena Stoja

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů

č. zájezdu: 513198/109
bez stravování
autobusem
od2 760,-/osoba
    Camping Italia Family Village

    Camping Italia Family Village

    Země: Itálie

    Destinace: Toskánské pobřeží

    Středisko: Viareggio

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Květen - Září

    Délka pobytu: 8 dnů

    č. zájezdu: 504456/22
    bez stravování
    vlastní doprava
    od4 776,-/osoba
      Kemp Villaggio Paradise  Portorecanati

      Kemp Villaggio Paradise Portorecanati

      Země: Itálie

      Ubytování: …Paradise Portorecanati

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Červen - Září

      Délka pobytu: 8 dnů

      č. zájezdu: 511539/14
      bez stravování
      vlastní doprava
      od9 900,-/byt

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Ubytování u jezera Lago di Garda 2024

        Lago di Garda ubytování v apartmánech a hotelech - počasí

        Jezero Lago di Garda je rozhodně jeden z nejkrásnějších koutů Evropy - nachází se mezi regiony Veneto (jih), Lombardie (západ) a Trentino (sever).

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Aktuálně

        2.4.2025

        Kam na Velikonoce?

        Zažijte nezapomenutelné Velikonoce! Vydejte se na poznávací nebo pobytový zájezd s CK a objevte krásy světa během svátečních dnů. Tento rok vám nabízíme speciální nabídky na zájezdy, které vás nadchnou.

        1.4.2025

        Nové termíny na oblíbený zájezd do Thajska

        Přidány nové termíny na nejoblíbenější zájezd do Thajska, ze kterého jsme se vrátili v lednu.

        24.3.2025

        Island 55+ s polární září nad hlavou – poznávací zájezd nejen pro seniory

        Zažijte Island jako nikdy předtím! V tomto období je velká šance spatření uchvatného fenoménu severských oblastí – polární záře!

        RSS, více aktualit