Velký okruh Skotskem + Londýn

Velice oblíbený autobusový zájezd do Skotska a Londýna

č. zájezdu: 282632/87
vyprodáno

Velký okruh Skotskem + Londýn

Země: Velká Británie

Středisko: Londýn

Ubytování: chata, hotel


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravování

Velice oblíbený autobusový zájezd do Skotska a Londýna na 11 dní za jedinečnou cenu. Odjezd z Českých Budějovic, Písku, Příbrami, Prahy a Plzně.

Krásy skotské přírody a magický středověký Edinburgh Vás zcela uchvátí. K tomu přidáme také prohlídku Londýna a nebude se Vám chtít zpět. Pojeďte s námi na levný poznávací zájezd do Skotska a přesvědčte se, zda lochneska opravdu existuje. Spatříte nejen nejkrásnější skotská jezera, ale vezmeme Vás i do palírny.

Popis

Skotská vysočina, výlety na tajemné Orkneje a ostrov Skye, La Manche přes den, tranzitní ubytování.


Program

1. den: V časných ranních hodinách odjezd z Českých Budějovic, Písku, Prahy a Plzně. Cesta přes Německo. Tranzitní ubytování v hotelu u Calais.

2. den: Ráno plavba přes průliv La Manche s výhledy na křídové útesy. Celodenní prohlídka LONDÝNA (Westminster, St.James Park, Hyde Park, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, muzea). Noční přejezd do Skotska.

3. den: Prohlídka skotské metropole EDINBURGHU (hrad, paláce Holyroodu, královská míle aj.). Odpoledne zastávka u Rosslynské kaple (známá ze Šifry mistra Leonarda). Večer příjezd do Glen Affric, ubytování.

4. den: Program u jezera LOCH NESS. (hrad Urquarth, městečko Drumnadrochid, muzeum lochnessky). Prohlídka INVERNESSU a zastávka na bitevním poli u CULLODENU.

5. den: Celodenní fakultativní výlet na ostrov SKYE (hrad Eileen Donan a skanzen, Portree, poloostrov Trotternish, Kilt Rock, skalní útvar Old man of Storr, zříceniny hradu Duntulm a jiné…). Cena 650 Kč (vybírá průvodce na místě)

6. den: Cesta na severozápad krajem fjordů, hor a jezer: vodopády RAVEN FALLS, zahrady INVEREWE, jezero Loch Marree.

7. den: Fakultativní výlet lodí na ORKNEJE: ostrov Mainland, megalitické památky, městečko Kirkwall, památky na Kelty i Vikingy, drsná příroda skotského severu. Cena 650 Kč (vybírá průvodce na místě) + cca 40 GBP.

8. den: Návštěva palírny skotské whisky, prohlídka prehistorické lokality Clava Cairns a prohlídka hradu CAWDOR.

9. den: Zastávka u vodních kaskád ve FORT AUGUSTUS, vyhlídková jízda údolím GLENCOE (nejpůsobivější scenérie Skotské vysočiny), zastávka u jezera Loch Lomond a v malebném městečku LUSS. Večer zastávka u opatství MELROSE. Noční přejezd do Londýna.

10. den: Celodenní prohlídka LONDÝNA (katedrála, Tower, London Eye, Piccadilly Circus a Soho aj.). Noční přejezd do ČR.

11. den: Odpoledne návrat domů.

Skotská vysočina, výlety na tajemné Orkneje a ostrov Skye, La Manche přes den, tranzitní ubytování.


Ubytování

6× nocleh v kompletně vybavených 6-lůžkových chatách (s oddělenými dvou-lůžkovými ložnicemi). Apartmány jsou vytápěny, mají vlastní sociální zařízení a lze si v nich připravovat stravu.

Rekreační areál se nachází v jednom z nejkrásnějších skotských údolí – Glen Affric. Na mapě ho najdete v blízkosti jezera Loch Ness, asi 40 km od Inverness v severní části Skotska.

1× nocleh ve dvoulůžkových pokojích hotelu F1 u Calais (společné WC na patře).

Doprava

odjezd z Českých Budějovic, Písku, Příbrami, Prahy a Plzně

Cena zahrnuje:

 • 6× ubytování ve vybavených chatách (velmi pěkné ubytování)
 • 1× ubytování v hotelu F1
 • dopravu klimatizovaným busem
 • trajekty
 • průvodce
 • zákonné pojištění

Cena nezahrnuje:

 • Fakultativní výlety
 • stravování
 • lodní výlet
 • MHD v Londýně (5 GBP)
 • vstupy
 • cestovní pojištění

Aktuálně

26.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

Chtěli bychom vás informovat o aktuálních pravidlech a možnostech cestování k dnešnímu dni v rámci České republiky a do okolních států. Snad Vám tento přehled usnadní vyznat se v současné stále se měnící situaci a pomůže vám při výběru vašeho zájezdu. · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

RSS, více aktualit