Věčný Řím + Neapolský záliv a Capri

Itálie, Řím

č. zájezdu: 361815/121
od7 690,-/osoba
Věčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdy

Věčný Řím + Neapolský záliv a Capri

Země: Itálie

Destinace: Lazio

Středisko: Řím


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Květen

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • snídaně

Cena zahrnuje

3× nocleh se snídaní (bufet) v hotelu**

  • v okolí Sorrenta (2–3lůžkové pokoje se sociálním zařízením)dopravu luxusním autobusem z Brnaslužby průvodce CKpojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné v rámci společného programu, metro a trajekt na Capri cca 90 €

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 14 hod., cesta nonstop přes Rakousko do Itálie.
2. den: Příjezd na okraj Říma, metrem do centra. Prohlídku zahájíme ve Vatikánu; navštívíme baziliku Sv. Petra (individuální návštěva Vatikánských muzeí a Sixtinské kaple), Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon. Poté přejezd k ubytování v okolí Sorrenta, fakultativní večeře, nocleh.
3. den: Po snídani odjezd do Neapole, prohlídka (Castel Nuovo, Palazzo Reale, San Carlo) odjezd k ruinám Pompejí, jež byly zasypány popelem v r. 79 sopkou Vesuv, k níž bude možné vystoupit. Večer odjezd zpět do hotelu, fakultativní večeře, nocleh.
4. den: Celodenní výlet na ostrov Capri (Modrá jeskyně, Augustovy zahrady a vila Axela Muntheho). Návrat do hotelu, fakultativní večeře, nocleh.
5. den: Po snídani odjezd do Říma, metrem do centra. Prohlídka ruin antického Říma – Koloseum, Forum Romanum, přejdeme na Kapitolský pahorek k památníku Viktora Emanuela na Benátském náměstí. Pokračujeme ke Španělským schodům a s Římem se rozloučíme u Fontány di Trevi. Přejezd metrem k busu, odjezd do ČR.
6. den: Návrat do Brna kolem poledne.

Věčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdyVěčný Řím + Neapolský záliv a Capri - Lazio - Itálie, Řím - Pobytové zájezdy

Aktuálně

26.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

Chtěli bychom vás informovat o aktuálních pravidlech a možnostech cestování k dnešnímu dni v rámci České republiky a do okolních států. Snad Vám tento přehled usnadní vyznat se v současné stále se měnící situaci a pomůže vám při výběru vašeho zájezdu. · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

RSS, více aktualit