Hotel Porto Zorro

Řecko, Vassilikos

č. zájezdu: 484414/89
od13 490,-/osoba
Hotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdy

Hotel Porto Zorro

Země: Řecko

Destinace: Zakynthos

Středisko: Vassilikos


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 rodinná dovolená

Výhody nabídky 2 klidné prostředí mimo turistická střediska

Výhody nabídky 3 rodinné pokoje až pro 3 děti

Výhody nabídky 4 dětská cena/sleva pro děti do: 12 let

Středisko Vassilikos

Poloha Hotelový areál se nachází v klidné části na okraji letoviska Vassilikos, cca 1 km od centra střediska, kde se nacházejí nákupní možnosti, typické řecké taverny a bary, cca 14 km od města Zakynthos a cca 17 km od letiště;

Pláž Veřejná píseč­nooblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo u hotelu; lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 15–20 EUR/set) . Doporučujeme boty do vody, ale není nutné.

Vybavení Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, bar, WiFi v lobby zdarma; lehátka a slunečníky v zahradě za poplatek,

Ubytování Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV, telefonem, WIFI, miniledničkou, balkonem nebo terasou; Za příplatek: Rodinné pokoje - jedna místnos, vybavení shodné se standardním pokojem.

Strava All inclusive zahrnuje bufetové snídaně (7:30–10:00), obědy  (12:30–14:30) a večeře (19:00–21:00), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00–23:00) v místech a v časech určených hotelem.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* transfery v cíli zájezdu* 7/10/11/14 noclehů – dle smlouvy* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1–2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc.U­pozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Hotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdyHotel Porto Zorro - Zakynthos - Řecko, Vassilikos - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Porto Bello Beach

Hotel Porto Bello Beach

Země: Řecko

Destinace: Kos

Středisko: Kardamena

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 6 až 16 dnů

č. zájezdu: 443386/89
all-inclusive
letecky
od22 990,-/osoba
  Hotel Porto Planos

  Hotel Porto Planos

  Země: Řecko

  Destinace: Zakynthos

  Středisko: Tsilivi

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 470278/138
  all-inclusive
  letecky
  od17 690,-/osoba
   Hotel Porto Belissario

   Hotel Porto Belissario

   Země: Řecko

   Destinace: Kréta

   Středisko: Ierapetra

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 15 dnů

   č. zájezdu: 469371/138
   polopenze
   letecky
   od13 790,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit