USA - západ aktivně

č. zájezdu: 270116/72
od76 886,-/osoba
-9%sleva
USA - západ aktivně - Poznávací zájezdy

USA - západ aktivně

Země: USA


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 15 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

Slevy

Při objednání zájezdu do 31.8.2018 nabízíme ZDARMA komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny se stornem do 100 000,– Kč a léčebnými výlohami 6 mil. Kč. Zahrnuje i asistenční služby, právní ochranu, odpovědnost, zavazadla a úraz.

Program

1. den: Odlet a přílet do Denveru ve státě Colorado. Pronajatou dopravou se přesuneme do Canon City. Zítra nás čeká nezapomenutelný rafting na řece Arkansas v nádherném kaňonu.

2. den: Dostaneme neopreny, vesty, základní školení a začínáme pádlovat kolem bývalých hornických šachet na zlato. Proud vody nás unáší rychle a za chvíli se už pohupujeme na peřejích s obtížností 3 až 4 stupně. Zaručený zážitek pro celou rodinu! Odpoledne přes hory do bývalého hornického města Leadville. Jedno z nejvýše položených míst v USA. Saloon, kovbojové a Colorado Rockies.

3. den: Ráno pohled na Mt. Elbert a podél Twin Lakes se přes Independence Pass dostaneme k Maroon Bells. Příjemná procházka a ráj pro fotografy. Podvčer přesun do Moabu, nejatraktivnějšího turistického centra východního Utahu. Nachází se zde množství typických amerických restaurací a my poznáme i kulturu místního stravování.

4. den: Nádherný národní park ARCHES. Nádherné oblouky, po kterých je park pojmenován. Zastavíme se u balancujících kamenů a množství dalších fotogenických míst. Strávíme tu celý den a garantujeme, že z parku budete nadšení. V parku se budeme přesouvat autem, ale často i pěšky od lehčí po těžší vycházky.

5. den: Přesuneme se do národního parku MESA VERDE (UNESCO), který je domovem největšího archeologického nálezu v USA. Více než 636 obydlí vytesaných přímo do skal. Palác Cliff Palace z 13. století a historie Anasaziů.

6. den: Směřujeme do MONUMENT VALLEY, kde nenavštívíme jen nejznámější skalní útvary USA, ale vnikneme hlouběji do kultury indiánského kmene Navajo, kterému park patří. Děti si jistě usmlouvají u indiánů tomahavk a dospělí dýmku míru. Podle počasí západ či východ slunce nad nejznámějším obloukem řeky Colorado – koňským kopytem.

7. den: Národní park ANTELOPE. Kaňon, ukrytý pod zemí, spojený s povrchem úzkou štěrbinou, přes kterou proniká světlo. Celá oblast patří místním indiánům a tak nás budou v kaňonu doprovázet. Znají každý kout, každou štěrbinu a kámen a ukáží vám, jak vyfotit každou z nich co nejlépe. Soutěž o nejkýčovitější fotografii. Marble Canyon, další kýčovka se nachází hned naproti na druhé straně řeky Colorado u městečka Page.

8. den: Národní park BRYCE CANYON. Výhledy shora, ale i procházky mezi nádhernými skalními útvary čnící jako šípy do výšky. Veverky se nám budou motat mezi nohama. Toto místo vypadá ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích.

9. den: GRAND CANYON a jeho jižní část je třešničkou na dortu naší cesty. Strávíme tu celý den. Aktivnější z nás sestoupí téměř dolu s výhledem na řeku Colorado. Bude to jeden z nejkrásnějších pohledů, jaký jste v životě viděli. Je to namáhavá túra, kterou však zvládnou lépe kondičně připravení klienti. Výhledy při západu slunce jsou nezapomenutelné.

10. den: Fakultativní hodinový přelet vrtulníkem nad kaňonem je zážitkem na celý život a doporučujeme ho opravdu každému. Přesun do LAS VEGAS, města zábavy a hazardních her. Budete odpočívat na hotelu nebo si večerní město parádně užijete? Podíváte se na vystoupení Cirque de Soleil, které se hraje jedině zde nebo show největšího mága všech dob Davida Copperfielda?

11. den: Prohlídka města s množstvím atrakcí. Kdo bude více křičet na horské dráze? Troufnete si na bleskový výtah ve věži Stratosphere? Nebo si vyděláte v kasinu na další dovolenou?

12. den: Přesun z Las Vegas přes ÚDOLÍ SMRTI, nejsušší, nejteplejší a nejníže položené místo Severní Ameriky do města s původním názvem El Pueblo de Nuestra Senora La Reina de los Angeles los Rio Porciunculo. Bylo založeno na konci 17. století.

13. den: LOS ANGELES: v centru staré čtvrti se najíme v mexickém stylu. Z Puebla se projdeme k slavné radnici, která si zahrála v několika známých filmech a seriálech, prohlédneme si stavbu koncertní haly Walta Disneyho a operu, kterou řídí Placido Domingo. Na město se podíváme z nadhledu z Griffitovy observatoře. Kromě výhledu na široké okolí a centrum LA je odsud i krásný záběr na známý nápis Hollywood. Samozřejmě se zastavíme i na samotném Hollywood bulváru. Známé místo s hvězdami slavných na chodníku, otisky rukou a nohou před Graumanovým čínským divadlem a množství postav převlečených za Michaela Jacksona, Jacka Sparrowa nebo Mickeyho Mousa. Projedeme přes Beverly Hills až na jednu z nejdražších ulic světa – Rodeo Drive. Vyfotíme se u známého nápisu, projdeme se po Rodeo Drive a nahlédneme do obchůdků, zda v nich neuvidíme některou z hvězd. Z Beverly Hills to už nemáme daleko na pláž Santa Monica. Zde končí i Route 66. Nedaleko je promenáda s množstvím restaurací a obchůdků. Vychutnáme si tu závěr dne a dáme si večeři dle vlastního výběru. Bude to pizza, sushi nebo steak?

14. den: Odlet domů.

15. den: Přílet do Evropy.

Prožijte aktivní dovolenou v USA v top národních parcích od Denveru po Los Angeles. Zaraftujte si na divoké řece, kochejte se výhledy v NP Arches, Monument Valley, Antelope Canyon nebo Bryce. Řeka Colorado jako na dlani v hloubce nejslavnějšího kaňonu na světě. Vyhrajete v Las Vegas na další dovolenou? 

Cena zahrnuje:

  • mezinárodní letenku, letištní poplatky, 2 x ubytování v 4 hotelech, 10 x ubytování v 3 hotelech, privátní dopravu, letištní transfery v rámci USA, silniční poplatky, průvodce, vstupné do národních parků, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

  • stravu, vyřízení ESTA autorizace, vstupné do památek a atrakcí, rafting na řece Arkansas
USA - západ aktivně - Poznávací zájezdyUSA - západ aktivně - Poznávací zájezdyUSA - západ aktivně - Poznávací zájezdy

Slevy

Novoroční sleva až 9%

Sleva 7% se vztahuje na zájezdy s odletem v období 1.3.2019 – 14.5.2019.
Sleva 9% se vztahuje na zájezdy s odletem po 15.5.2019.

Podmínky udělení slevy: Novoroční sleva platí do 31.1.2019. Platí na všechny zájezdy v roce 2019, pokud nejsou „na vyžádání́“. Ke statusu „na vyžádání“ dochází většinou cca 30 – 60 dní před odletem na zájezd. Znamená to, že je nutné ověřit možnosti leteckého spojení, dostupnost ostatních služeb a poté tak potvrdit místo na zájezdu. Doporučujeme vám tedy přihlásit se včas s dostatečným předstihem a využít tak možnost slevy. Novoroční slevu je možné si spojit pouze s Klubovou slevou 2019.

Využijte od 1.1. do 31.1.2019 nabídku CHYTRÉ ZÁLOHY.

Při nákupu zájezdu s odletem po 1.9.2019 můžete uhradit zálohu na 1 osobu pouze ve výši 10 000 Kč.
Užijte si exotiku s možností platby většiny ceny zájezdu až po zaslaní definitivních pokynů.


Pojištění

Při objednání zájezdu do 21.12.2018 nabízíme ZDARMA komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny se stornem do 100 000,– Kč a léčebnými výlohami 6 mil. Kč. Zahrnuje i právní ochranu, odpovědnost, zavazadla a úraz.

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

3.1.2019

Slevy 9% na exotické poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy 2019 plné zážitků do 125 zemí světa v doprovodu českých a slovenských průvodců se slevou 9%. First minute trvá jenom do 31.1.2019 za podmínky složení chytré zálohy pouze 10000 Kč na osobu.

24.8.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Kam vyrazit v září? .-)

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů