Tulipánová plavba Nizozemskem

č. zájezdu: 486622/89
od21 280,-/osoba
Tulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdy

Tulipánová plavba Nizozemskem

Země: Německo


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 poplujte s námi zažít jaro v rozkvetlém Nizozemsku

Výhody nabídky 2 plavba na palubě lodi DCS AMethyst s bohatými službami z Kolína nad Rýnem

Výhody nabídky 3 přístavní město Rotterdam

Výhody nabídky 4 Květinové ráje Keukenhof  

Výhody nabídky 5 fakultativní výlety během plavby

Program zájezdu

1. DEN: Kolín nad RýnemIndividuální transfer do Kolína nad Rýnem. Nalodění na loď DCS Amethyst 2 v 14:00. Přivítání hostů welcome drinkem. Vyplutí v cca 15:00.2. DEN: ZaandamPřiplutí do Zaandamu v cca 9:00. Město Zaandam je světově proslulé díky skanzenu Zaanse Schans. Tento skanzen nás zavede do 18. a 19. století. Těšit se můžeme na muzeum pekařství, větrné mlýny, typické dřevěné domky, muzeum hodin, sýrárnu nebo dílnu na výrobu dřeváků. Možná je také prohlídka města s průvodcem nebo exkurze do Keukenhofu – pouhé dva měsíce v roce otevřená zahrada plná rozkvetlých tulipánů, stromů, keřů a jiných květin. Vstupenku doporučujeme koupit s dostatečným předstihem. Vyplutí následující den v cca 6:00.3. DEN: EnkhuizenPřiplutí do Enkhuizenu v cca 12:00. Enkhuizen je malebné přístavní městečko na severu nizozemské provincie Severní Holandsko. Je obklopeno největším jezerem v zemi IJsselmeer, do kterého přitéká několik řek a které dělí od moře umělá hráz. Vyplutí v cca 19:00.  4. DEN: Rotterdam a DordrechtPřiplutí do Rotterdamu v cca 7:00. Rotterdam je po hlavním městě Amsterdamu druhé největší město v Nizozemsku. Spojuje se zde historie a modernost. Nachází se zde největší námořní přístav v Evropě. Za zmínku stojí také například tržnice Makthal nebo Remastered Digital Art Center – oslnivá výstava digitálního umění. I zde můžeme využít nabídky fakultativní prohlídky města s průvodcem. Vyplutí v cca 15:00     Připlutí do Dordrechtu v cca 18:00. Dordrecht je nestarším městem v Nizozemsku a vždy byl důležitým obchodním centrem. Je domovem mnoha památek a muzeí. které se nacházejí především v krásném centru města. Mezi historické památky města patří gotický kostel Grote Kerk nebo bývalý augustiniánský klášter Het Hof. Večerní procházku městem si můžeme také s průvodcem. Vyplutí v cca 23:00.5. DEN: NijmegenPřiplutí do Nijmegenu v cca 8:00. Nijmegen je hanzovní město ležící v malebné říční krajině. Ve městě narazíme na četné pozůstatky z doby Římské říše. Nijmegen sloužil Římanům jako důležité hospodářské centrum. Navštívit můžeme historické budovy, památky, kavárny nebo třeba nejstarší nákupní ulici v Nizozemsku – Lange Harzelstraat.         6. DEN: Kolín nad RýnemPřiplutí v cca 8:00. Závěrečná snídaně, rozloučení s hosty a zakončení plavby.

Cena zahrnuje

 • 5 noci na palubě DCS Amethist 2 - Snídaně (formou bufetu), obědy, večeře (vícechodové menu)- Kávu/čaj po celou dobu plavby- Uvítací slavnostní večeři- Denní zábavní program na palubě lodi- Sauna, vířivka, posilovna- Přístavní poplatky- denní hudební program v panoramatickém salonku- uvítací a rozlučkový koktejlCena nezahrnuje:- Fakultativní prohlídky a vstupy s průvodcem- Česky mluvící průvodce- Alkoholické/ne­alkoholické ná­poje

Informace Vlastní doprava do Kolína nad Rýnem.Možnost ubytování v hlavní, střední nebo horní palubě. Kajuty v hlavní palubě disponují vyvýšeným panoramatickým oknem (nelze otevřít), kajuty ve střední palubě disponují větším panoramatickým oknem (nelze otevřít), kajuty v horní palubě disponují panoramatickým oknem od podlahy ke stropu (lze otevřít) a soukromým balkonem. V každé kajutě se nachází: vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, dvoulůžková postel, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace a vysoušeč vlasů.Loď DCS Amethist 2 byla postavena v roce 1999. Loď pojme celkem 143 pasažérů. Nabízí restauraci, kavárnu, terasu, bar, bazén, posilovnu, vířivku nebo saunu.Po celé lodi je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Tulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdyTulipánová plavba Nizozemskem - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Abba Berlin

Abba Berlin

Země: Německo

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 4 až 5 dnů

č. zájezdu: 479533/89
snídaně
vlastní doprava
od6 450,-/osoba
  Werrapark Resort Sommerberg

  Werrapark Resort Sommerberg

  Země: Německo

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Prosinec

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 485037/89
  all-inclusive
  vlastní doprava
  od5 010,-/osoba
   Werrapark Resort Frankenblick

   Werrapark Resort Frankenblick

   Země: Německo

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Prosinec

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 479536/89
   all-inclusive
   vlastní doprava
   od5 369,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit