Tropical Attitude

Mauricius, Trou d Eau Douce

č. zájezdu: 486966/137
od34 490,-/osoba
Tropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdy

Tropical Attitude

Země: Mauricius

Středisko: Trou d Eau Douce


Stravování: polopenze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Listopad

Délka pobytu: 7 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze
 • all-inclusive

Program zájezdu

Informace o hotelu Hotel Tropical Attitude je ideálním místem, pokud chcete v klidu odpočívat s krásným výhledem na oceán, pak je pro Vás tento typ hotelu jako stvořený. Malý boutique hotel uprostřed tropické zahrady s kokosovými palmami se tyčí nad úžasně modrou lagunou. Hotel je určený pouze pro dospělé a tím nabízí oázu klidu pro všechny, kteří hledají únik před každodenním shonem a nabízí bohatý balíček All Inclusive.  At­mosféru hotelu Tropical Attitude dotváří tradiční kreolská architektura a bílá barva kontrastující s modří oceánu a moderními žlutými akcenty v interiérech. 58 pohodlných pokojů orientovaných přímo k moři září novotou a garantuje pohodový pobyt. Pro náročné je zde navíc několik nově postavených luxusních vilek s bazénkem poskytujících maximum soukromí. Hotel je určen pro osoby starší 18 let.

Tropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdyTropical Attitude - Mauricius, Trou d Eau Douce - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Zilwa Attitude Hotel

Zilwa Attitude Hotel

Země: Mauricius

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Březen

Délka pobytu: 6 až 10 dnů

č. zájezdu: 476358/89
polopenze
letecky
od39 599,-/osoba
  Hotel Lagoon Attitude

  Hotel Lagoon Attitude

  Země: Mauricius

  Středisko: CALODYNE

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září, Říjen, Listopad

  Délka pobytu: 6 až 16 dnů

  č. zájezdu: 477776/138
  polopenze
  letecky
  od36 990,-/osoba
   Hotel The Ravenala Attitude

   Hotel The Ravenala Attitude

   Země: Mauricius

   Středisko: Balaclava

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září, Říjen, Listopad

   Délka pobytu: 6 až 16 dnů

   č. zájezdu: 477780/138
   polopenze
   letecky
   od37 690,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Tropical Islands zájezd Německo Berlín

    Největší evropský tropický svět

    Přijměte pozvání do největšího evropského tropického světa a objevte potěšení z tropického ostrova uprostřed Berlína. Procházejte se zde podél písčitých pláží tropického moře, připojste se na exppedici do tropického deštného pralesa nebo třeba odpočívejte v tropické sauně s léčivými prameny a ochutnávejte báječné jídlo a užívejte si prvotřídní zábavy.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit