Tropis Hotel

Itálie, Tropea

č. zájezdu: 484522/89
od25 249,-/osoba
Tropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdy

Tropis Hotel

Země: Itálie

Destinace: Kalábrie

Středisko: Tropea


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 skvělá lokalita

Výhody nabídky 2 velice dobře hodnocený hotel

Výhody nabídky 3 možnost plné penze

Výhody nabídky 4 WiFi zdarma

Středisko Tropea

Poloha Plážový hotel Tropis Hotel leží cca 500 m od Tropea (Vibo Valentia cca 28 km). Nejbližší písečná pláž leží v blízkosti hotelu. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma). Do turistického centra se dostanete po cca 500 m. Supermarket najdete ve vzdálenosti cca 300 m. Do nejbližších barů a restaurací se dostanete po cca 500 m. Do vzdálenějších míst se můžete dostat z nádraží vzdáleného asi 500 m. Letiště (SUF) je ve vzdálenosti cca 60 km.

Pláž Písčitá pláž se nachází přibližně 1 km od hotelu, hotelový minibus na pláž zdarma.

Vybavení Tento 3-podlažní hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2010, má 115 pokojů. K vybavení hotelu patří recepce, lobby s barem, výtah, klimatizace, sejf (zdarma) a parkoviště (za poplatek). O blaho hostů se stará restaurace. WiFi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Pokojový servis, služba praní prádla a zdravotní služba jsou za poplatek. K ven­kovnímu vybavení hotelu patří bazén. Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma).

Ubytování Comfort pokoj:Pokoje jsou vybavené dětskou postýlkou (za poplatek), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou.Standard pokoj s balkonem nebo terasou:Pokoje jsou vybavené dětskou postýlkou (za poplatek), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou.Standard pokoj  s balkonem nebo terasouPokoje jsou vybavené dětskou postýlkou (za poplatek), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou.

Strava Kontinentální snídaně.

Sport a zábava Půjčovna kol, fitness.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Tropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdyTropis Hotel - Kalábrie - Itálie, Tropea - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Parigi

Hotel Parigi

Země: Itálie

Destinace: Severní Jadran

Středisko: Caorle

Ubytování: Parigi

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 10 dnů

č. zájezdu: 484696/109
polopenze
autobusem
od7 337,-/osoba
  -20%sleva
  Hotel Zurigo

  Hotel Zurigo

  Země: Itálie

  Destinace: Emilia Romagna, Střední Itálie

  Středisko: Rimini

  Hotel: Zurigo

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 4 až 14 dnů

  Osob: 2 osoby

  č. zájezdu: 477963/3
  polopenze
  vlastní doprava
  od2 524,-/osoba
   -15%sleva
   Hotel Nautilus - Family hotel

   Hotel Nautilus - Family hotel

   Země: Itálie

   Destinace: Marche

   Středisko: Pesaro

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 482806/22
   polopenze
   vlastní doprava
   od10 920,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit