Toulky Katalánskem s pobytem u moře

Poznávací letecký zájezd do Katalánska

č. zájezdu: 483256/89
od14 990,-/osoba
Poznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u moře

Toulky Katalánskem s pobytem u moře

Země: Španělsko


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 9 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Zvolit tento výlet je naprosto úžasné rozhodnutí! Tady je pár důvodů, proč:

Nejkrásnější místa Katalánska: Katalánsko je oblast bohatá na kulturní poklady, malebné scenérie a historické památky. Navštívení těchto krásných míst by ti mohlo poskytnout nezapomenutelný pohled do této úžasné kultury.

Pohádková Barcelona: Barcelona je jako živá pohádka plná umění, architektury a bohaté historie. Od slavné Sagrady Famílie po malebné uličky Gotického čtvrti, Barcelona nabízí dobrodružství na každém rohu. Girona – Florencie Katalánska: Girona je jedinečné město, které svou architekturou a atmosférou připomíná italskou Florencii. Procházka po historických uličkách Girony by byla jako cesta do minulosti.

Montserrat: Tento ohromující horský masiv nabízí nejen nádherné výhledy, ale také klášter Montserrat, který je důležitým poutním místem a domovem slavné sochy Černé Madony.

Možnost prodloužení na Costa Brava: Pokud bys chtěl/a prodloužit dovolenou, Costa Brava by mohla být skvělou volbou. Tato oblast je známá svými úchvatnými plážemi, malebnými vesničkami a vynikající kuchyní.

Celkově by tento výlet poskytl skvělou kombinaci historie, kultury, přírody a relaxace na slunci, což by tvořilo nezapomenutelné dobrodružství v srdci Katalánska.

Cena zahrnuje 7 nocí v hotelu**/*** 2-lůžkové pokoje se sociálním zařízenímstra­vování: 7 snídaní, 7 večeříčesky mluvícího průvodce transfery letiště – hotel – letištěleteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatkůpojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Program zájezdu

1. DEN

Odlet do Girony. Transfer do hotelu, ubytování. Volný čas (v závislosti na čase příjezdu). Večeře a nocleh.

2. DEN

Snídaně. Informační schůzka. Volný čas u moře v turistické oblasti Costa Brava. Večeře a nocleh

3. DEN

BARCELONA Snídaně. Přejezd do Barcelony, úžasného hlavního města Katalánska. Navštěva do Chrámu sv. Rodiny – Sagrada Familia/ pouze zvenku/. Návštěva symbolu Barcelony – nejslavnějšího a dosud stále nedokončeného díla katalánského architekta Antoniho Gaudího. Prohlídka města: Passeig de Gràcia s jím navrženými domy, zapsané na seznamu UNESCO: Casa Mila, Casa Batlló, kopec Montjuïc. Procházka středověkým centrem města/ve volném čase/- Gotická čtvrť s kamennými domy a dlážděnými uličkami, slavný bulvár Las Ramblas, pojmenovaný Victorem Hugem nejbarevnější a nejzajímavější ulicí Evropy. Volný čas. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

4. DEN

VOLNÝ DEN Snídaně. Volno nebo fakultativně (za příplatek na místě): Návštěva Tossa del Mar – lodní výlet

5. DEN

MONSERRAT – VINAŘSTVÍ PENEDÉS Snídaně. Přejezd na MONTSERRAT, horu se strmými stěnami a tyčícími se vrcholy, kde ve výšce 1000 m nad mořem stojí obrovský benediktinský klášter, duchovní centrum Katalánska. Návštěva baziliky ze 17. století se zázračnou postavou Černé Madony (La Moreneta), kterou zde podle legendy ukryl sv. Petr. Hora proslulá svými zázraky je po Santiagu de Compostela druhým poutním místem ve Španělsku, je také symbolem národní jednoty Katalánců. Z kopce je také skvělý výhled na malebnou krajinu, která ho obklopuje. Aura tajemna a duchovní jednoty, která návštěvníky tohoto místa provází, přitahuje turisty z celého světa již několik staletí. Na zpáteční cestě dojedete do Vinařství regionu PENEDÉS, které je známé výrobou vín a „katalánského šampaňského“ – cava. Návštěva muzea a možnost seznámit se s výrobním procesem místních vín. Návštěva sklepů se sbírkami vín z různých období výroby a degustace. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

6. DEN

GIRONA – FIGUERES Snídaně. Přejezd do GIRONY, zvané Florencie Katalánska. Procházka po starém městě obklopeném středověkými obrannými zdmi: největší jednolodní gotická katedrála na světě, přístupná po nádherných barokních schodech ze 17. století, kostel Sant Felix ze 14. století – nejznámější budova ve městě, postavená na místě ze starých katakomb, nejzachovalejších lázní v celém Španělsku, kombinující arabskou a románskou architekturu, židovská čtvrť. Přejezd do FIGUERES, kde se narodil Salvador Dalí. Návštěva unikátního a nádherného divadla-muzea španělského surrealisty s největší sbírkou jeho děl – procházka labyrintem umění. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

7. DEN

ANDORRA Snídaně. Volný čas na koupání – také možnost fakultativně (za příplatek na místě) výlet do ANDORRY – úžasné země v srdci Pyrenejí. Jedinečná možnost obdivovat krásné panorama hor. Volný čas na procházku, odpočinek. Přejezd do hlavního města – Andorra la Vella, procházka po starém městě s možností nákupů v bezcelní zóně. Návrat do hotelu. Večeře, nocleh.večerní show s flamengo hudbou. Večeře, nocleh.

8. DEN

Odlet do Prahy. Klienti,jež mají zakoupený navazující pobyt u moře, budou mít zajištěný transfér na letiště a poté do hotelu.

Poznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u mořePoznávací letecký zájezd Toulky Katalánskem s pobytem u moře

Cena zahrnuje 7 nocí v hotelu**/*** 2-lůžkové pokoje se sociálním zařízenímstra­vování: 7 snídaní, 7 večeříčesky mluvícího průvodce transfery letiště – hotel – letištěleteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatkůpojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativně Fakultativní výlety: flamengo večer : cca 40 EUR     /minimum 20 lidí/výlet do Andorry: cca 75 EUR    /minimum 20 lidí/ návštěva Tossa de Mar – lodní výlet: cca 55 EUR

Povinné poplatky na místě

vstupenky a místní průvodci: cca 105 EUR, pobytová taxa: cca 4 EUR/pobyt. Návštěva náboženských budov vyžaduje správné oblečení: zakrytá kolena a ramena.Na cestu do Andorry si musíte vzít občanský průkaz nebo pas. Z organizačních důvodů se může změnit pořadí dnů v programu.


Podobné zájezdy

Prodloužený víkend v Barceloně z Vídně

Prodloužený víkend v Barceloně z Vídně

Země: Španělsko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Leden - Duben

Délka pobytu: 4 dny

č. zájezdu: 485053/89
snídaně
letecky
od15 900,-/osoba
  Andalusie v době adventu z Vídně

  Andalusie v době adventu z Vídně

  Země: Španělsko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Prosinec

  Délka pobytu: 5 dnů

  č. zájezdu: 485063/89
  polopenze
  letecky
  od23 900,-/osoba
   Katalánsko - autobusem

   Katalánsko - autobusem

   Země: Španělsko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec, Srpen, Září

   Délka pobytu: 10 dnů

   Osob: 2, 1, 3 osoby

   č. zájezdu: 473287/5
   polopenze
   autobusem
   od13 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit