Salinello Villaggio

Itálie, Tortoreto Lido

č. zájezdu: 349949/121
od228,-/byt
-20%sleva
Salinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdy

Salinello Villaggio

Země: Itálie

Destinace: Palmová riviéra

Středisko: Tortoreto Lido


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4, 5, 6, 7, 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis destinace

Resort

Mobilehomy CKVictoria Lux a X-Line Design jsou umístěné 100–150 m od moře přímo u relaxační zóny vybavené slunečníky a lehátky v polynéském stylu.

Ubytování Victoria

Mobilehomy CKVictoria Lux a X-Line Design jsou umístěné 100–150 m od moře přímo u relaxační zóny vybavené slunečníky a lehátky v polynéském stylu.

Pláže

Rozsáhlá písečná pláž rezervovaná přímo pro klienty resortu s pozvolným vstupem do moře. K dispozici je plážový servis zdarma (1 slunečník + lehátko + sedátko/mobile­home).

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

Soustava čtyř bazénů s hydromasáží (poplatek), víceúčelové a dvě fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbalové a dvě beachvolejbalové hřiště, hřiště na pétanque, lukostřelba, minigolf, stolní tenis, fitness centrum, golfový trenažér, hřiště pro nejmenší, dětské zábavní centrum slanovou dráhou amini-club. Každý den probíhají bohaté animační programy pro děti i pro dospělé, koncerty živé hudby v jednom ze dvou přírodních amfiteátrů či na pláži.

Tipy na výlety

Řím, Gran Sasso, Ascoli Piceno, Offida, Loreto, Colonella, Norcia

Servis Victoria

Půjčování sportovních potřeb.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 42.78266525268555°, 13.951340675354004°
Salinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdySalinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdySalinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdySalinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdySalinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdySalinello Villaggio - Palmová riviéra - Itálie, Tortoreto Lido - Pobytové zájezdy

Aktuálně

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

RSS, více aktualit