To nejlepší z Walesu a západní Anglie

č. zájezdu: 489612/89
od22 290,-/osoba
To nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdy

To nejlepší z Walesu a západní Anglie

Země: Velká Británie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec - Říjen

Délka pobytu: 7 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 jízdenka na vlak ve Snowdonia National parku v ceně

Výhody nabídky 2 působivá města, hrady i příroda

Výhody nabídky 3 snídaně v ceně

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy do Londýna, transfer do hotelu, ubytování. Při dobrých časových možnostech kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Westminsterské opatství, Tower, Tower Bridge, Buckinghamský palác. 2. den: Po snídani odjezd z Londýna v ranních hodinách, přejezd do oblasti Walesu – Cardiffu – prohlídka města s průvodcem – historické centrum s viktoriánskými ulicemi a obchodními pasážemi, neogotický hrad, radnice, tržnice…, Caerphilly – jezerem obklopený druhý nejrozsáhlejší hrad na 12 hektarech ze 13. století proslulý mj. jednou ze svých „šikmých věží“, ubytování v oblasti. 3. den: Cesta zajímavou krajinou na západ do oblasti Pembrokershire přímořského národního parku s ohromujícími pobřežními scenériemi, útesy a zálivy se zastávkou ve středověkém městečku Tenby na vrcholu útesu, odjez do St. Davids – klášterní sídlo na nejzápadnějším cípu Walesu založené v roce 550 svatým Davidem, přejezd podél pobřeží na ubytování.4. den: Po snídani odjezd do Portmeirion – zajímavá vesnice ve stylu italské renesance s desítkami budov postavených v různých stavebních slozích od gotických po orientální na poloostrově v Cardanském zálivu. Přejezd do Snowdonia National Park – s nejvyšší horou Walesu Snowdon 1085 metrů – výjezd místní železnicí rozmanitou krajinou se zbrázděnými pohořími a vřesovišti k vrcholu nejvyšší hory, návrat a odjezd ke zhlédnutí dalšího slavného velšského hradu Caernarfon – symbol podoby severního Walesu, ubytování. 5. den: Po snídani odjezd k hradu Beaumaris – poslední a nejhonosnější hradu Eduarda I., přejezd k impozantnímu hradu Conwy se zachovalými městskými hradbami s věžemi a branami, odjezd do Chesteru – město postavené na základech římského vojenského tábor z r. 79 proslavené svými hlavními třídami lemovanými hrázděnými domy, spolu s katedrálou a městskými hradbami s hodinovou věží, římským amfiteátrem tak vytváří iluzi dokonale zachovalého středověkého města odjezd na ubytování. 6. den: Po snídani Manchester – původně římská osada, od poloviny 19.století průmyslové centrum oblasti, dnes kulturní metropole s velkou klubovou scénou – prohlídka města s průvodcem – radnice, katedrála, centrum s nákupními zónami, ale i fotbalový stadion Manchenster United – Old Trafford pro 76.000 diváků, cestou do Birminghamu zastávka v Ironbridge Gorge – nejvýznamnější středisko průmyslové revoluce s řadou technických památek – Iron Bridge – první ze železa odlévaný most na světě (1779), zastávka v Birminghamu – náměstí Victoria Square, Kaplického budova obchodního domu Selfridges…, ubytování. 7. den: Po snídani odjezd do Londýna k odletu, v odpoledních hodinách odlet do ČR.

Cena zahrnuje • letenku Praha – Londýn – Praha včetně tax a příplatků • 6 noclehů v hotelech*** se snídaní• dopravu autokarem dle programu zájezdu – průvodce • jízdenku na vláček ve Snowdonia National parku • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.  Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.Fakul­tativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 6.190,– Kč• příplatek za 6 večeří 5.290,– Kč• příplatek za 2. řadu v autobuse 299,– Kč• příplatek za 3.-5. řadu v autobuse 249,– KčInformace:Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů Upozornění: Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

To nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdyTo nejlepší z Walesu a západní Anglie - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Anglie, Wales, Skotsko

Anglie, Wales, Skotsko

Země: Velká Británie

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 9 dnů

č. zájezdu: 367274/16
bez stravování
autobusem
od19 990,-/osoba
  Last minute
  -5%sleva
  Londýn a jihozápadní Anglie

  Londýn a jihozápadní Anglie

  Země: Velká Británie

  Ubytování: Londýn a jihozápadní Anglie

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Červenec, Srpen

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 483391/102
  bez stravování
  autobusem
  od14 990,-/osoba
   To nejlepší ze Skotska

   To nejlepší ze Skotska

   Země: Velká Británie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec - Říjen

   Délka pobytu: 6 dnů

   č. zájezdu: 487864/89
   snídaně
   letecky
   od31 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Řecko

    Pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Řecka

    Řecko patří mezi státy pohostinné a zvyklé na množství cizinců, kteří přijíždějí za poznáním či rekreací. Turisté zde nepodstupují větší žádná bezpečnostní rizika, ale přesto je nutné uvést některá specifika – především v oblasti dopravy.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit