Poznávací zájezd To nejlepší z Jižní Ameriky

Šestnáctidenní zájezd po Jižní Americe

č. zájezdu: 273863/72
od135 633,-/osoba
-13%sleva
Poznávací zájezd To nejlepší z Jižní Ameriky na 16 dnů

Poznávací zájezd To nejlepší z Jižní Ameriky

Země: Argentina

Ubytování: hotel


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Září - Únor

Délka pobytu: 16 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

Slevy

Zájezd, který Vám nabízí ty nejkrásnější místa z Jižní Ameriky. Pojďme společně obdivovat krásy jak historické tak dnešní doby. Poznejte s námi jezero Titicaca, Machu Picchu, Iguazu, Buenos Aires, Rio de Janeiro a ještě mnohem víc. Vytvořte si s námi zážitky na celý život.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Doprava

Doprava bude zabezpečená pronajatými autobusy. Čekají nás delší i kratší lokální transfery, jinak všude využijeme pohodlné lety.

Součástí zájezdu jsou i následující místní přelety v economy class společností Latam: Lima – Cuzco 1hod 25 min La Paz – Santiago 2hod 50min Santiago – Buenos Aires 2hod 05min Buenos Aires – Puerto Iguazú 1hod 50min Iguazú – Rio de Janeiro 1hod 55min

Ubytování

Po dobu zájezdu máme ubytování zajištěné v 3*- 4* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. Pokud cestujete sám/a, nabízíme možnost doubytování s jinou sólo osobou na zájezdu.

Strava

V ceně zájezdu jsou jen snídaně. Stravovat se budete podle chuti v místních restauracích a stáncích. Váš průvodce pozná dobře místní kuchyni a tak Vám rád poradí a podělí se s Vámi o své zkušenosti.

Peníze

Množství závisí na Vaší osobní spotřebě. Doporučujeme minimálně 1000 EUR (2019). Můžete si vzít i platební karty VISA a Mastercard. Vstupné do památek není v ceně zájezdu. Na vstupy budete potřebovat cca 260 EUR (2019).

Očkování

Doporučujeme očkování proti žluté zimnici – pro vstup do Brazílie, pokud jste před tím navštívili Peru, Kolumbii nebo Bolívii.

Top místa na zájezdu

LIMA Hlavní město Peru a současně největší město krajiny. Absolutní historické centrum Limy tvoří náměstí Plaza de Armas. Najdeme tu zde i oficiální sídlo prezidenta – Palacio del Gobierno. Celé náměstí je pro svou jedinečnost zapsáno na seznam UNESCO.

MACHU PICCHU Pro svoji jedinečnou atmosféru patří k nejvyhledáva­nějším cestovatelským zážitkům. Ruiny ukryté hluboko v nepřístupných Andách byly objeveny až roku 1911. K velkým zážitkům patří určitě cesta vláčkem divokým údolím řeky Urubamba až na vrchol.

JEZERO TITICACA Jezero se rozkládá na ploše 8300 km². Pro představu by se do něj s přehledem vešel celý Plzeňský kraj. Rozkládá se na hranici mezi Peru a Bolívií a je největším vysokohorským jezerem na světě. Hlavní atrakcí jezera jsou plovoucí rákosové ostrovy – Los Uros. Žijí zde indiáni, kteří tvrdí, že mají černou krev, která je podle legend chrání před chladem vody z jezera. Teplota jezera bývá kolem 13 stupňů Celsia.

LA PAZ Jedno z dvou hlavních měst Bolívie a zároveň nejvýše položené hlavní město na světě. V La Paz Vás ohromí například náměstí Plaza Murrilo, kde se nachází mimo jiné Prezidentský palác. La Paz taky potěší velké sportovce. Horská cykloturistika nebo sjezdy na lyžích z nejvýše položené sjezdovky světa je opravdu zkušeností na celý život. Město bylo roku 2014 vyhlášené za jeden ze sedmi městských divů světa.

SANTIAGO Město, které vyvolá dojem evropského velkoměsta. Moderní město plné mrakodrapů, nákupních center a výškových budov. Panoramatický pohled na město můžete vidět z vrchu Cerro San Cristobal.

BUENOS AIRES Hlavní město Argentiny. Ulice centra jsou stejně živé jak ve dne tak i v noci. Monumentální paláce, kavárny, obchodní domy, jihoamerická káva a tango. Nasávejte úžasnou atmosféru v Buenos Aires.

VODOPÁDY IGUAZU Největší soustava vodopádů na světě. Jejich celková šířka je víc jak 2 kilometry. Nejvyšší a nejkrásnější z vodopádů se nazývá Garganta del Diablo (Ďáblův hrtan) a má výšku asi 70 metrů. Iguazu byly v roce 2007 vyhlášené za jeden ze sedmi přírodních divů světa.

RIO DE JANEIRO Město Bohů. Střet krásné přírody a pláží s moderním pulzujícím městem. Mezi nejznámější turistické atrakce rozhodně patří Sugar Loaf Hill a socha Ježíše na Corcovade. Sugar Hill Vás ohromí úžasným pohledem na město ze své výšky 396 metrů. Relax si užijete na pláži Copacabana, kde můžete ochutnat typický brazilský míchaný nápoj – caipirinhu.

CORCOVADO Tento kopec je součástí národního parku Tijuca a má výšku 709 metrů. Na vrcholu se nachází socha Ježíše, která od roku 1931 žehná Riu. Socha měří 30 m a váží 1000 tun. Výhled z Corcovada je nezapomenutelným zážitkem.


Slevy

Chytrá záloha

Využijte nabídku CHYTRÉ ZÁLOHY 10 000 Kč na zájezdy od 1.9.2020.

Při nákupu zájezdu s odletem po 1.9.2020 můžete uhradit zálohu na 1 osobu pouze ve výši 10 000 Kč, nemusíte tak hradit 50 % zálohu.

U ostatních zájezdů se platí úhrada zálohy 50% z původní katalogové ceny.

Aktuálně

27.4.2022

Změna vstupních podmínek na Kubu

S účinností od 6. dubna 2022 Kuba ruší povinnost předložení očkovacího certifikátu i negativního PCR testu.

14.4.2022

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit