Résidence Inter-Résidences

Francie, Tignes

č. zájezdu: 191195/80
vyprodáno
Résidence Inter-Résidences

Résidence Inter-Résidences

Země: Francie

Destinace: Savojsko

Středisko: Tignes

Ubytování: Résidence Inter-Résidences


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Výhody:

  • Skipas v ceně

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Slevy

  • Skipas v ceně

Příjemně zařízené ubytování Résidence Inter-Résidences se nachází cca 350 m od centra Tignes Val Claret s možnostmi nakupování a také cca 500 m od lyžařských vleků.

V útulné residenci najdete vstupní halu s recepcí a Wi-Fi (za poplatek), malý bazén a saunu (za popl.), stůl na stolní tenis, stůl na kulečník (za popl.) a lyžárnu. Parkoviště je k dispozici asi 30 m od ubytování (za popl.).

K tomu můžete využít vstupu do bazénu Aquacentra „Le Lagon“ v době platnosti skipasu při koupi skipasu na 6 a více dní (změny vyhrazeny, viz informace na místě).

Vybavení a stravování Útulná studia mají obývací místnost na spaní a koupenu nebo sprchu s WC, fén na vlasy (na recepci), TV, kuchyňskou linku se sporákem, lednici, částečně pečicí troubou, mikrovlnnou troubu a některé mají také balkon nebo terasu.

Bez stravování.

Služby

  • nocleh dle objednávky
  • 6denní skipas Tignes – Val d'Isère

(hodnota skipasu až do 10 966 Kč)
výjimky: viz. objednávkový proces

  • povlečení
  • ručníky
  • sada čistících prostředků
  • vstup do veřejného bazénu (viz. popis)
  • sleva 10 % na kurzy u partnerské lyžařské školy (u on-line objednávek, slevový kód obdržíte s podklady k zájezdu)
  • povlečení
  • ručníky
  • sada čistících prostředků
  • vstup do veřejného bazénu (viz. popis)
  • sleva 10 % na kurzy u partnerské lyžařské školy (u on-line objednávek, slevový kód obdržíte s podklady k zájezdu)

Domácí zvířata

domácí zvířata vítána (55 € na pobyt, bez krmiva, pouze po předložení platného očkovacího průkazu)

Studio – 3 os. (cca 16 m², Typ B), BS

  • obývací místnost na spaní s pohovkou na spaní s rozkládacím lůžkem, patrovou postelí a TV

Studio – 3 os. (cca 16 m², Typ A), BS

  • obývací místnost na spaní s pohovkou na spaní s rozkládacím lůžkem (vhodná pro děti), patrovou postelí pro jednu osobu a TV

Studio – 4 os. (cca 26 m², Typ A), BS

  • obývací místnost na spaní s dvěma jednolůžky a TV
  • výklenek na spaní s patrovou postelí
  • balkon

Studio – 4 os. (cca 26 m², Typ B), BS

  • obývací místnost na spaní s dvěma pohovkami na spaní a TV
  • výklenek na spaní s patrovou postelí
  • balkon nebo terasa
Résidence Inter-RésidencesRésidence Inter-RésidencesRésidence Inter-RésidencesRésidence Inter-Résidences

Podobné zájezdy

Residence Paese Serenu

Residence Paese Serenu

Země: Francie

Ubytování: Residence Paese Serenu

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 527625/14
bez stravování
vlastní doprava
od33 600,-/byt
    Residence Fium del Cavo

    Residence Fium del Cavo

    Země: Francie

    Ubytování: Residence Fium del Cavo

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Květen - Září

    Délka pobytu: 8 dnů

    č. zájezdu: 527623/14
    bez stravování
    vlastní doprava
    od22 600,-/byt
      Residence Odalys Prestige Isatis

      Residence Odalys Prestige Isatis

      Země: Francie

      Středisko: Haute Savoie - léto

      Ubytování: …Odalys Prestige Isatis

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Květen - Říjen

      Délka pobytu: 4 až 8 dnů

      Osob: 1-4, 1-6, 1-7, 1-5 osoba

      č. zájezdu: 526050/3
      bez stravování
      vlastní doprava
      od8 996,-/byt
        Last minute
        -2%sleva

        Mohlo by vás zajímat:

        Espace Killy, Tignes

        Lyžařské středisko Espace Killy - Tignes/Val d Isere

        Za dobu své existence se zde konalo na 150 světových pohárů nejen ve sjezdovém lyžování, konalo se zde mistroství světa i olympiáda.

        Lyžování ve Francii

        Francie je lyžařská velmoc, která je značně oblíbená i u českých lyžařů především kvůli možnosti jezdit zde na volných pláních freeride a přitom se ubytovat přímo na svahu.

        Poznávací zájezdy Francie

        Široký výběr a skvělé ceny!

        Rozmanitá nabídka poznávacích zájezdů do Francie Vám umožní poznávat krok za krokem tuto úžasnou mýtickou zemi. Francie je zemí, která po staletí určovala směr módních trendů a byla střediskem kultury a umění.

        Aktuálně

        23.4.2026

        Poslední 4 místa: Nordic Walking v panoramatickém podhůří Dachsteinu

        Toužíte po aktivním odpočinku v srdci rakouských Alp? Máme pro vás horkou zprávu: na náš oblíbený zájezd Nordic Walking v podhůří Dachsteinu se právě uvolnila poslední 4 místa. Neváhejte a zajistěte si svou účast dříve, než bude definitivně vyprodáno!

        28.3.2026

        Netradiční adventní a silvestrovské zájezdy | Summit Tour

        Láká vás vánoční atmosféra severských metropolí, magická polární záře, nebo byste raději oslavili příchod nového roku v teple u oceánu? Vyberte si z nabídky netradičních adventních a silvestrovských zájezdů. Při včasné rezervaci navíc získáte slevu a komplexní cestovní pojištění zdarma.

        11.3.2026

        Last minute lyžování v Alpách

        Ulovte si perfektní manšestr za zlomek ceny! Právě jsme spustili exkluzivní nabídku Last Minute lyžování v nejoblíbenějších střediscích Rakouska, Itálie a Francie. Pokud hledáte ideální kombinaci čerstvého prašanu, slunečného počasí a výrazných slev, teď je ten správný čas sbalit lyže a vyrazit. Kapacity v top termínech mizí bleskovou rychlostí!

        RSS, více aktualit