The Retreat Palm Dubai

Arabské emiráty, The Palm Jumeirah

č. zájezdu: 487598/137
od17 690,-/osoba
The Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdy

The Retreat Palm Dubai

Země: Arabské emiráty

Destinace: Dubai

Středisko: The Palm Jumeirah


Stravování: snídaně, polopenze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze
 • all-inclusive

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce 24 hodin denně • Směnárna• Turistické informace• Úschova zavazadel• Restaurace• Snack bar• Speciální dietní menu (na vyžádání)• Bazén a bazén pro děti• Lázeňský/wellness balíček• Fitness centrum• Péče o tělo• Úklidová služba

Informace o hotelu The Retreat Palm Dubai je moderní a velmi stylový boutique hotel sítě M Gallery by Sofitel je zaměřený na wellness a zdravý životní styl. Hotel má krásnou pláž a nachází se na vlnolam slavného palmového ostrova Palm Jumeirah v Dubaji. The Retreat Palm Dubai je první wellness hotel svého druhu v Emirátech. Hosté ocení široký výběr masáží a procedur pro zdraví a krásu v Rayy Spa, stejně jako bohatou nabídku restaurací s kvalitní a zdravou stravou. Odpočiňte si a načerpejte síly na exkluzivním místě.Hosté ocení zejména krásnou pláž a nádherný panoramatický infinity bazén. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou hostům hotelu poskytovány bez poplatku.

The Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyThe Retreat Palm Dubai - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Sofitel Dubai The Palm Resort and Spa

Sofitel Dubai The Palm Resort and Spa

Země: Arabské emiráty

Destinace: Dubai

Středisko: The Palm Jumeirah

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 488228/137
snídaně
letecky
od28 890,-/osoba
  Dukes The Palm

  Dukes The Palm

  Země: Arabské emiráty

  Destinace: Dubai

  Středisko: The Palm Jumeirah

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 14 dnů

  č. zájezdu: 486962/137
  snídaně
  letecky
  od17 990,-/osoba
   One And Only The Palm

   One And Only The Palm

   Země: Arabské emiráty

   Středisko: Dubai - Palm Island

   Ubytování: One And Only The Palm

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Prosinec

   Délka pobytu: 5 až 16 dnů

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 489657/5
   polopenze
   letecky
   od49 750,-/osoba
    Last minute

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Spojené Arabské Emiráty 2024

    Spojené Arabské Emiráty (zkratka SAE) je stát na středním východě, který se rozkládá na Arabském poloostrově v jihozápadní Asii u pobřeží Perského zálivu.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit