NH Collection Dubai The Palm

Arabské emiráty, The Palm Jumeirah

č. zájezdu: 487134/137
od17 790,-/osoba
NH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdy

NH Collection Dubai The Palm

Země: Arabské emiráty

Destinace: Dubai

Středisko: The Palm Jumeirah


Stravování: snídaně, polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce 24/7• Úschova zavazadel• Služba concierge• Restaurace• Bar• Internet• Infinity bazén• Zázemí pro business• Fitness centrum• Lázně a wellness

Informace o hotelu NH Collection Dubai The Palm je jeden z nejnovějších dubajských hotelových přírůstků – hotel NH Collection Dubai The Palm 4* v roce 2023 otevřel své brány pro všechny, kteří vyhledávají osobitý moderní styl a výbornou polohu přímo u promenády Palm West Beach se spoustou restaurací a plážových klubů . Budova hotelu je tvořena 2 věžemi: jižní věž nabízí ubytování ve 227 hotelových pokojích a suitách, severní je rezidenční/apar­tmánová. Věže spojuje přemostění s 50 m dlouhým infinity bazénem s regulovanou teplotou vody. Relax s ohromujícími výhledy na moderní část Dubaje (Marina), nebo částečný výhled na hotel Burj Al Arab. Fyzickou kondici si i během dovolené můžete udržovat ve fitness centru s nejmodernějšími zařízeními. Nadšenci sportu a příjemného posezení s přáteli ocení sportovní bar.

NH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdyNH Collection Dubai The Palm - Dubai - Arabské emiráty, The Palm Jumeirah - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Sofitel Dubai The Palm Resort and Spa

Sofitel Dubai The Palm Resort and Spa

Země: Arabské emiráty

Destinace: Dubai

Středisko: The Palm Jumeirah

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 488228/137
snídaně
letecky
od28 890,-/osoba
  Dukes The Palm

  Dukes The Palm

  Země: Arabské emiráty

  Destinace: Dubai

  Středisko: The Palm Jumeirah

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 14 dnů

  č. zájezdu: 486962/137
  snídaně
  letecky
  od17 990,-/osoba
   Grosvenor House, A Luxury Collection , Dubai

   Grosvenor House, A Luxury Collection , Dubai

   Země: Arabské emiráty

   Středisko: Dubai - Jumeirah pláž

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Prosinec

   Délka pobytu: 5 až 16 dnů

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 489656/5
   polopenze
   letecky
   od41 350,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Spojené Arabské Emiráty 2024

    Spojené Arabské Emiráty (zkratka SAE) je stát na středním východě, který se rozkládá na Arabském poloostrově v jihozápadní Asii u pobřeží Perského zálivu.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit