Thajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle

Malajsie, Thajsko

č. zájezdu: 384145/1
od55 990,-/osoba
Thajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdy

…na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle

Země: Malajsie, Thajsko

Středisko: Krabi, národní park Khao Sok, PHANG NGA, NÁRODNÍ PARK KHAO PHANOM BENCHA, RAILAY, PHRA NANG, KUŘECÍ OSTROV, WAT THAM SEUA, CHEOW LAN, OSTROVY TUB, MAWR a PODA


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Květen

Délka pobytu: 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Program

2. den: Odlet z Prahy do Thajska, přílet do KRABI, přímořské oblasti jižního Thajska, které je obklopeno mongutovým krasem s malebnými bílými vápencovými skalisky pokrytými bujnou zelenou džunglí, ubytování u moře v oblasti Krabi (5 nocí na jednom místě).

3. den: Relaxace na pláži, pozdě odpoledne prohlídka centra KRABI s bílomodrým chrámem WAT KAEW KO WARARAM na kopci, večer návštěva proslulých nočních trhů s obrovským výběrem nejrůznějších thajských specialit.

4. den: Relaxace na pláži nebo fakultativně možnost lodního výletu na proslulý ostrov Jamese Bonda PHANG NGA s prohlídkou známého skaliska z filmu „Muž se zlatou zbraní“ a nádherných zátok a vápencových skal, oběd v plovoucí muslimské vesnici na kůlech, případně možnost jízdy na kajaku.

5. den: Celodenní výlet do malebného chrámu Tygří jeskyně WAT THAM SEUA, který je situovaný v tropické džungli, po výstupu po 1272 schodech budete odměněni nádhernou vyhlídkou. Návštěva NÁRODNÍHO PARKU KHAO PHANOM BENCHA – pěší trek džunglí k vodopádu HUAI TO. Na závěr dne relaxace v horkých pramenech.

7. den: Relaxace na pláži a individuální volno. Pro zájemce fakultativně dvoudenní výlet do NÁRODNÍHO PARKU KHAO SOK – projížďka lodí po jezeře CHEOW LAN, které obklopují vysoké vápencové skály porostlé neprostupnou džunglí, oběd, koupání, později odpoledne krátký trek džunglí, plavba na bambusovém voru a návštěva krápníkové jeskyně. Ubytování v jednoduchých bungalovech na jezeře, večeře. Druhý den ráno safari lodí s pozorováním místní fauny – zejména opic a zoborožců, kteří zde hnízdí. Návrat do Krabi. Všichni odpoledne transfer lodí na poloostrov RAILAY. Ubytování (4 noci na 1 místě).

8. den: Poloostrov RAILAY obklopený neproniknutelnými vápencovými masivy porostlými bujnou džunglí, relaxace na pláži s bílým prachovým pískem, pěšky návštěva krápníkové DIAMANTOVÉ JESKYNĚ.

9. den: Procházkou se vydáme na proslulou pláž PHRA NANG s princezninou jeskyní. Tady podle legendy ztroskotala loď s indickou princeznou a její královský duch se usadil v místní jeskyni.

10. den: Celodenní lodní výlet po čtyřech ostrovech: KUŘECÍ OSTROV a OSTROVY TUB, MAWR a PODA s překrásnými bílými písečnými plážemi, kde budeme mít i oběd, možnost koupání a šnorchlování mezi korálovými rybami.

11. den: Odplutí na pevninu, transfer na letiště a odlet do ČR.

12. den: Přílet do ČR.

Úvod:

Procházet se ráno bosí v bělostném jemném písku, koupat se v průzračném moři, šnorchlovat, obdivovat krápníkové jeskyně či pozorovat úchvatný západ slunce na pozadí majestátních vápencových útesů, to je pobyt na Railay. Rozeklané vápencové útesy vystupující z bujné zelené džungle tvoří i národní park Khao Sok, kde budeme ubytováni přímo na jezeře v romantických plovoucích bungalovech a zaposloucháme se do zvuků ranní džungle, přerušované šumem křídel zoborožců. Navštívíme i některé zajímavé thajské chrámy, budeme se plavit na lodích, procházet džunglí i relaxovat v horkých pramenech.

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenka Praha-Thajsko s přestupem vč. let. tax a poplatků v max. výši 23 000 Kč, 9× ubytování v hotelu se snídaní (v případě využití fakult. výletu 6. – 7. den je 8× ubytování v hotelu se snídaní a 1× ubytování v jednoduchých bungalovech na jezeře v NP Khao Sok s obědem, večeří a snídaní), lodní výlet „Po čtyřech ostrovech“ vč. oběda, transfery lodí a klimatizovaným minibusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje:

Ostatní strava, vstupy, fakultativní výlety, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Příplatky:

1lůžkový pokoj 9 500 Kč, 2denní výlet do NP Khao Sok 4 500 Kč/os., pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 35 000 Kč za 1 200 Kč, do 85 000 Kč za 1 950 Kč.

Thajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdyThajsko - Pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle - Malajsie, Thajsko - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Zadní Indie: Thajsko, Malajsie, Singapur

Zadní Indie: Thajsko, Malajsie, Singapur

Země: Malajsie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec - Květen

Délka pobytu: 20 dnů

č. zájezdu: 270035/72
snídaně
letecky
od70 685,-/osoba
  -33%sleva
  Velká cesta Singapurem a Malajsií

  Velká cesta Singapurem a Malajsií

  Země: Malajsie

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 16 dnů

  č. zájezdu: 469045/36
  snídaně
  letecky
  od108 990,-/osoba
   Borneo – Sarawak - Brunej – Sabah

   Borneo – Sarawak - Brunej – Sabah

   Země: Malajsie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Říjen, Listopad

   Délka pobytu: 16 dnů

   č. zájezdu: 470745/36
   snídaně
   letecky
   od106 941,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Thajsko dovolená

    Thajsko dovolená na ostrovech Koh Samui, Patong, Phuket, Khao Lak, Pattaya

    O Thajsku se s oblibou mluví jako o “zemi úsměvů a protikladů” – do jaké míry je to pravdivé záleží na vlastním poznání a zážitcích z této země. Pro evropské návštěvníky znamená Thajsko především exotickou zemi s typickým tropickým podnebím, odlišnou kulturu s rozdílným stylem života a krajinu často úchvatné krásy a kouzelných scenerií.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit