Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami

č. zájezdu: 484412/89
od12 990,-/osoba
Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdy

Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami

Země: Slovinsko


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 7 dnů


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenze

Výhody nabídky 1 atraktivní zájezd s polopenzí

Výhody nabídky 2 koupání u moře i v průzračných jezerech

Výhody nabídky 3 okouzlující příroda a vodopády

Výhody nabídky 4 jedinečné hrady

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odjezd z vybraných nástupních míst. Odpoledne zastávka v jezerním údolí, jezero Wörthersee – individuální volno, možnost návštěvy věže Pyramidenkogel s nádhernými výhledy na Korutany. Odjezd na ubytování v okolí Bledu, večeře, nocleh.   2. den: Po snídani Vintgar – stezka malebnou soutěskou po dřevěných lávkách zakončená vodopádem Šum. Pokračování do středověkého městečka Radovljica s jedním z nejhezčích historických center v zemi. Možnost navštívit tradiční perníkářství nebo obchůdky se suvenýry. Odjezd k ikonickému jezeru Bled. Bledský hrad, díky svému umístění na strmé skále nabízí úchvatné výhledy na okolí, volno k prohlídce. Poté čas k odpočinku, koupání v tyrkysové vodě či projížďce po jezeře k ostrůvku s kostelíkem. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.   3. den: Po snídani odjezd k vodopádu Savica, ukrytém v srdci Triglavského národního parku. Pokračování k ledovcovému jezeru Bohinj (největší přírodní slovinské jezero) – volno ke koupání a procházkám po okolí nebo možnost výjezdu lanovkou na Vogel – nádherné výhledy a skvělý výchozí bod pro pěší túry. Odpoledne zastávka ve Staré Fužině – typická alpská vesnička. Večeře, nocleh.   4. den: Snídaně, odjezd do Lublaně. Dopoledne určené k prohlídce hlavního města – Prečerovo náměstí, Plečnikova tržnice, Staré město, jedinečné Trojmostí a Lublaňský hrad s výhledem na město. Čas k nasátí místní atmosféry (například v některé z kaváren) na nábřeží řeky Lublanice. Odpoledne odjezd k jeskyni Postojna – krasová jeskyně s dechberoucími labyrinty tunelů. Možnost prohlídky spojené s jízdou jeskynním vláčkem. Pokračování k Predjamskému hradu – největší jeskynní hrad světa, individuální volno. Přejezd k moři, ubytování, večeře.    5. den: Snídaně. Celý den volno ke koupání v moři. Podvečer prohlídka města přezdívaného slovinské Benátky – Piran. Večeře, nocleh.   6. den: Po snídani zastávka u řeky – Soča – považované za perlu evropského vodstva s křišťálově průzračnou vodou. Další zastávka u vodopádu Boka (nejvyšší na Slovinsku 106 m). Pokračování do Kranjské Gory – idylické krajiny s pohledem na jezero Jasná obklopené horami, individuální volno. Noční přejezd do ČR.   7. den: V brzkých ranních hodinách příjezd do Česka.

Cena zahrnuje • přepravu autokarem   • 5 noclehů v hotelu*** s polopenzí ve dvoulůžkových pokojích• služby průvodce• pobytovou taxu • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Fakultativní služby:  • příplatek za jednolůžkový pokoj od  4.590,– Kč • příplatek za 2. řadu v autobuse 299,– Kč• příplatek za 3.-5. řadu v autobuse 249,– KčInformace: Mi­nimální počet pro realizaci je 35 osob. Změna programu vyhrazena.  Cena nezahrnuje:  • vstupy do památkových objektů a na ostatní turistické atrakce  • další stravování a služby neuvedené v cena zahrnuje

Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdySlovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Slovinsko - Julské Alpy

Slovinsko - Julské Alpy

Země: Slovinsko

Typ: Aktivní dovolená, Pobytové…

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 279935/16
polopenze
autobusem
od12 590,-/osoba
  Last minute
  -3%sleva
  Slovinsko křížem krážem

  Slovinsko křížem krážem

  Země: Slovinsko

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Červen

  Délka pobytu: 3 dny

  Osob: 1-2, 1-3, 1 osoba

  č. zájezdu: 470863/70
  snídaně
  autobusem
  od6 490,-/osoba
   Léto Ve Slovinsku

   Léto Ve Slovinsku

   Země: Slovinsko

   Středisko: Slovinsko u jezera Bled

   Ubytování: Léto Ve Slovinsku

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec

   Délka pobytu: 4 dny

   Osob: 1-2, 1-3 osoba

   č. zájezdu: 479156/97
   snídaně
   autobusem
   od9 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit