SLOVENSKO - POLSKO

č. zájezdu: 486991/120
od8 590,-/osoba
-4%sleva
Last minute
SLOVENSKO - POLSKO - Poznávací zájezdy

SLOVENSKO - POLSKO

Země: Polsko

Ubytování: SLOVENSKO - POLSKO


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis zájezdu

POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Leštiny – plavba na pltích – Zakopané – Chocholowskie Termy – Oravská přehrada – muzeum Kysucké dědiny

Program1. den: Odjezd z Prahy v cca 4 hod. V obci LEŠTINY krátká prohlídka dřevěného evangelického kostela ze 17. stol. zapsaného na seznamu UNESCO. Hodinová PLAVBA NA „PLTÍCH“ po řece Oravě (seznámení s náročným životem a prací vorařů) až k majestátnému Oravskému hradu vypínajícímu se na skalním ostrohu. Ubytování.2. den: Výlet do populárního turistického střediska ZAKOPANÉ. Prohlídka Muzea oštěpků – tradiční sýrové pochoutky na obou stranách Tater. Výjezd sedačkovou lanovkou na hřeben Butorowy wierch, kde začíná krátká, cca 2 km dlouhá vycházka s krásnými výhledy na vrcholky Vysokých Tater. Návrat do Zakopaného pozemní lanovkou. Přímo od bači možnost nákupu sýrů (nitě, oštěpky), přírodních sirupů, likérů či vyhlášené brusinkové marmelády. Dřívější večeře v hotelu. Večerní relaxace v termálním areálu CHOCHOLOWSKIE TERMY, který je největším v Polsku a patří mezi nejmodernější v celé střední Evropě (termální bazény s masážními tryskami, sirné a solné koupele…). Návrat na ubytování.3. den: Vyjížďka ORAVSKOU LESNÍ ŽELEZNICÍ, zrekonstruovaným úsekem úvraťové trati ze stanice Tanečník do sedla Beskyd a zpět. Plavba výletní lodí po ORAVSKÉ PŘEHRADĚ se zastávkou na SLANICKÉM OSTROVĚ představující jediný pozůstatek zatopené vesnice Slanica (návštěva stálé expozice lidového umění). V obci Klin procházka na vyhlídku (krásné panorama Západních Tater) k zmenšené replice sochy JEŽÍŠE KRISTA (výška 9,5 m, váha 23 t), jejíž předlohou je slavná socha v brazilském Rio de Janeiru. Večeře v typické goralské hospodě v polském Chocholově. Návrat na ubytování.4. den: Návštěva MUZEA KYSUCKÉ DĚDINY, skanzenu představujícího ucelenou sbírku staveb místní lidové architektury. Zastávka u moderního orloje z roku 2009 – unikátního hodinářského díla stylizovaného do podoby Marie Sedmibolestné – patronky Slovenska. Příjezd do Prahy v cca 22.30 hod.

POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Leštiny – plavba na pltích – Zakopané – Chocholowskie Termy – Oravská přehrada – muzeum Kysucké dědiny

Stravování


3× polopenze

Ubytování


3× ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním soc. zařízením),

Cena zahrnuje:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC
 • 3× ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním soc. zařízením)
 • 3× polopenzi
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • vstupné do památkových objektů a turistických atrakcí dle programu včetně výletu lodí a vláčkem cca 50 € a 150 Zl
SLOVENSKO - POLSKO - Poznávací zájezdySLOVENSKO - POLSKO - Poznávací zájezdySLOVENSKO - POLSKO - Poznávací zájezdySLOVENSKO - POLSKO - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Polsko - Mazurská Jezera a Baltské Přístavy

Polsko - Mazurská Jezera a Baltské Přístavy

Země: Polsko

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 6 dnů

Osob: 1-2 osoba

č. zájezdu: 467129/26
snídaně
autobusem
od12 590,-/osoba
  Polsko - Adventní Krakov - Město Králů

  Polsko - Adventní Krakov - Město Králů

  Země: Polsko

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Listopad, Prosinec

  Délka pobytu: 2 dny

  Osob: 1-2, 1-3, 1 osoba

  č. zájezdu: 480051/26
  snídaně
  autobusem
  od3 015,-/osoba
   First minute
   -10%sleva
   Polsko – Adventní Kouzlo Slezska, Katowice

   Polsko – Adventní Kouzlo Slezska, Katowice

   Země: Polsko

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Prosinec

   Délka pobytu: 2 dny

   Osob: 1-2, 1, 1-3 osoba

   č. zájezdu: 485760/26
   snídaně
   autobusem
   od3 195,-/osoba
    First minute
    -10%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit