Silvestr v Londýně

č. zájezdu: 489623/89
od26 389,-/osoba
Silvestr v Londýně - Poznávací zájezdy

Silvestr v Londýně

Země: Velká Británie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 oslavte nový rok v oblíbené metropoli 

Výhody nabídky 2 anglická snídaně v ceně 

Výhody nabídky 3 okružní jízda v ceně

Výhody nabídky 4 možnost zajištění fakultativních vstupenek

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda Londýnem, transfer do hotelu, ubytování. Dle časových možností návštěva centra Londýna s průvodcem nebo individuální volno k návštěvě adventních trhů, kterých se v Londýně koná bezpočet. Doporučit můžeme např. osvícený Hyde Park s největším trhem v Londýně – Winter Wonderland, více než 100 dřevěných stánků s dárky a typickými vánočními pochoutkami, největší venkovní kluziště ve Velké Británii. Nocleh v hotelu.2. den: Sní­daně v hotelu. Londýn - přesun metrem do blízkosti Hyde parku, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem kolem Buckingham­ského paláce, St. James parku k Westmin­sterskému opatství a majestátnímu Par­lamentu s Big Benem. Dále třídou Whiteha­ll kolem Downing Street na Tra­falgarské náměstí, čtvrť Soho na Covent Garden ulice s nejrůznějšími kulturními podniky, puby i restauracemi pro náročné.  Možnost fakultativně vstupenky na vyhlídkové oko London Eye i muzea voskových figurín Madame Tussaud´s. Večer možnost procházky krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program – adventní trhy na nábřeží South Bank, na Leicester Square nebo např. na Trafalgar square, nocleh.3. den: Sní­daně v hotelu. Londýn – přesun metrem do blízkosti katedrály sv. Pavla, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem přes Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Doc­k. Fakultativ­ně možnost vstupenky na nejvyšší budovu Evropy – mrakodrap The Shard s vyhlídkou. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program – pro novoroční oslavy, ohňostroj, večeři apod. Indiviudální návrat na hotel, nocleh.4. den: Sní­daně v hotelu. Možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek. Dle letového řádu odjezd od hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativně • Možnost ubytování na jednolůžkovém pokoj: příplatek 2.990 Kč• Možnost zakoupení vstupenky do muzea Madame Tussaud´s 1.250 Kč• Možnost zakoupení vstupenky na vyhlídkové oko London Eye 1.050 Kč• Možnost zakoupení vstupenky na mrakodrap The Shard 1.150 Kč

Cena zahrnuje • leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha – Londýn (Heathrow) – Praha v turistické třídě• 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní, pokoje s příslušenstvím• transfery autobusem z/na letiště• okružní jízdu Londýnem• služby průvodce • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas. Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data návratu z destinace.Vstupy do památek a jízdné MHD si hradí účastníci zájezdu sami na místě.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna hotelu a programu vyhrazena.UPO­ZORNĚNÍ: Dopo­ručujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.   Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.Doporu­čujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Silvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdySilvestr v Londýně - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Poznávací zájezd Londýn od A po Zet

Poznávací zájezd Londýn od A po Zet

Země: Velká Británie

Ubytování: hotel

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec - Duben

Délka pobytu: 5 dnů

č. zájezdu: 483815/89
snídaně
autobusem
od8 590,-/osoba
  Poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie

  Poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie

  Země: Velká Británie

  Ubytování: hotel

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 6 dnů

  č. zájezdu: 452765/89
  snídaně
  letecky
  od21 190,-/osoba
   Perly staré Anglie

   Perly staré Anglie

   Země: Velká Británie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Srpen

   Délka pobytu: 6 dnů

   č. zájezdu: 480115/113
   snídaně
   autobusem
   od13 890,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Poznávací zájezdy Last Minute 2023

    Poznávací zájezdy Last Minute - poznání za výhodné ceny!

    Poznávací zájezdy Last Minute umožňují každému, kdo rád a schutí objevuje nová místa, aby si na poslední chvíli vybral zajímavý zájezd, na zajímavá místa a za zajímavé peníze.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit