Silvestr v Dublinu

č. zájezdu: 491717/89
od23 519,-/osoba
Silvestr v Dublinu

Silvestr v Dublinu

Země: Irsko


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1
poznání malebného Dublinu i fascinující okolní přírody

Výhody nabídky 2
vstupy Dublinský hrad a katedrála sv. Patrika v ceně

Výhody nabídky 3
možnost atraktivních výletů do dalších částí irského ostrova

Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer z letiště, návštěva Dublin­ského hradu a katedrály sv. Patrika – největší irský kostel. Odjezd na ubytování, volno. Dle časových možností pěší prohlídka města s průvodcem… Christ Church Cathedral, radnice vystavěná v georgiánském stylu, prodavačka mušlí Molly Malone – symbol Dublinu, živá obchodní zóna O´Connell Street…, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu nebo celodenní fakultativní výlet autokarem do „jižní části ostrova“ k návštěvě typických irských památek, zastávka v městečku Cashel s h­radem Rock of Cashel – pozoruhodná ukázka románské a gotické architektury postavené na vápencové skále, Kilkenny – nejpůvabnější historické město v Irsku s normanskou pevností nad řekou Nore s „Černým“ opatstvím, středověkou katedrálou sv. Kanice, typickými úzkými uličkami slips a řadou velkolepých budov. Návrat do Dublinu, ubytování, volno, fakultativně večeře.3. den: Po snídani volno nebo celodenní fakultativní výlet do oblasti jedinečné krajiny Wicklow Mountains - zahrada Irska – s krásnými scenériemi a řadou významných památek – rozlehlý klášterní komplex Glenda­lough v údolí dvou jezer, nádherné zahrady Power­scourt na úpatí hory Great Sugar Loaf. Návrat do Dublinu, volno k individuálnímu programu, nákupům, návštěvám pamětihodností - Trinity College, Národní galerie… ale i Old Jameson Distillery, Guinness Storehouse … samostatný návrat na ubytování, fakultativně večeře.4. den: Sní­daně formou balíčku, transfer na letiště a v ranních hodinách odlet do Prahy.

Fakultativně
FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:• 3 večeře 2.990,– Kč• příplatek za jednolůžkový pokoj 5.790,– Kč• autokarový výlet do jižní části ostrova 1.490,– Kč*• autokarový výlet do Wicklows Mountains 1.690,– Kč* *Výlety se uskuteční při minimálním počtu 15 účastníků.

Cena zahrnuje
• leteckou dopravu Praha-Dublin-Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků• 3 noclehy v hotelu*** v Dublinu – dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a rozšířenou kontinentální snídaní• transfery z/na letiště• vstupy Dublinský hrad a katedrála sv. Patrika v ceně• služby průvodce• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace
K rezervaci nutno dodat: datum narození, státní příslušnost, číslo pasu a platnost pasu do od každého účastníka.Minimální počet účastníků pro realizaci je 25 osob.Změna programu vyhrazena. CENA NEZARHNUJE: • vstupy do památkových objektů• přepravu MHDDoporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.O­RIENTAČENÍ NĚKTERÝCH CENY VSTUPŮ (V EUR):Dublin Castle – cca 4,50 € Guiness Storehouse – cca 18 € Jamesson Distillery – cca 14 € Saint Patrick cathedral – cca 6 € Irské muzeum whisky – cca 16 €Národní muzeum – zdarma Rock of Cashel – cca 6 € Cahir Castle – cca 4 € Kilkenny Castle – cca 6 € Powerscourt Garden – cca 8,50 € Glendalough – venkovní areál zdarma                     

Silvestr v Dublinu

Podobné zájezdy

Irsko - Severní Irsko a Irská republika

Irsko - Severní Irsko a Irská republika

Země: Irsko

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 10 dnů

Osob: 1-3, 1, 1-2 osoba

č. zájezdu: 471680/1
snídaně
letecky
od46 990,-/osoba
  Irsko, Severní Irsko

  Irsko, Severní Irsko

  Země: Irsko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Září

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 465736/72
  snídaně
  letecky
  od56 862,-/osoba
   -22%sleva
   Irsko letecky (fly and drive)

   Irsko letecky (fly and drive)

   Země: Irsko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec - Prosinec

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 480122/113
   snídaně
   letecky
   od13 190,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Poznávací zájezdy Řecko

    Pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Řecka

    Řecko patří mezi státy pohostinné a zvyklé na množství cizinců, kteří přijíždějí za poznáním či rekreací. Turisté zde nepodstupují větší žádná bezpečnostní rizika, ale přesto je nutné uvést některá specifika – především v oblasti dopravy.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit