Silvestr v Benátkách

č. zájezdu: 489805/89
od15 049,-/osoba
Silvestr v Benátkách - Poznávací zájezdy

Silvestr v Benátkách

Země: Itálie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 3 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 Silvestrovské oslavy v městě na laguně

Výhody nabídky 2 Kvalitní hotel v blízkosti MHD – cca 15 minut do centra (zona Mestre)

Program zájezdu

1. Den – odlet z Prahy do Benátek, transfer do hotelu a ubytování. Město, které vzniklo na mělké Benátské laguně, se stalo po rozpadu západořímské říše mocenským centrem Středomoří, jenž zbohatlo především na obchodu s Orientem. Hlavní třídu zde nahrazuje přibližně 100 kanálů, hlavní tepnou se stal Canal Grande se svou pozoruhodnou délkou 4 kilometrů a šířkou 70 metrů. Dle letového řádu se s průvodkyní přepravíte do centra Benátek městskou dopravou na první seznámení se s městem.  Benátky jsou od roku 1987 zapsané jako světová kulturní památka v seznamu UNESCO. Díky vánoční výzdobě a atmosféře, je město ještě více přitažlivé pro zamilované páry všeho věku. Návrat do hotelu, přenocování.        2. Den – po snídani prohlídka města s průvodcem, na které si prohlédnete památky z veknu. Projdete např. kolem Dóžecího paláce, baziliky Sv. Marka, Kampanily, mostu Ponte di Rialta a dalších věhlasných benátských památek. Volný čas k individuálním návštěvám paláců, památek a galerií. Večer individuální oslavy příchodu Nového roku. Pokud se rozhodnete zůstat v historickém centru města, můžete zažít neopakovatelnou atmosféru oslav Nového roku a velký ohňostroj nad hladinou moře a přilehlých kanálů. Přenocování v hotelu.          3. Den – po snídani odhlášení se z hotelu a dle letového řádu transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Cena zahrnuje • leteckou přepravu v turistické třídě vč. tax a příplatků Praha – Benátky – Praha• 2× noclehy v hotelu ***• 2× bufetovou snídani • transfery z/na letiště• služby technického průvodce po celou dobu zájezdu• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Informace Změna programu vyhrazena.Minimální počet účastníků pro realizaci je 20 osob.CENA NEZAHRNUJE:• místní dopravu z hotelu do centra Benátek a zpět (vlak, bus, vaporetto), doporučujeme zakoupit na místě časovou jízdenku na 48 hod za cca 35 €, nebo na 72 hod za 45 €. Jedna jízdenka na vaporetto = 9,50 €• místní pobytovou taxu (cca 3 €/os./noc)• vstupy do památkových objektůFAKULTATIVNÍ SLUŽBY:• příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,– Kč

Silvestr v Benátkách - Poznávací zájezdySilvestr v Benátkách - Poznávací zájezdySilvestr v Benátkách - Poznávací zájezdySilvestr v Benátkách - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Silvestr v Římě

Silvestr v Římě

Země: Itálie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Prosinec, Leden

Délka pobytu: 4 dny

č. zájezdu: 489594/89
snídaně
letecky
od18 509,-/osoba
  Poznávací zájezd: Toskánsko a jeho krásy

  Poznávací zájezd: Toskánsko a jeho krásy

  Země: Itálie

  Ubytování: …Toskánsko A Jeho Krásy

  Typ: Ubytování

  Termíny: Říjen

  Délka pobytu: 6 dnů

  č. zájezdu: 484471/30
  snídaně
  letecky
  od24 400,-/osoba
   Nejkrásnější místa Apulie

   Nejkrásnější místa Apulie

   Země: Itálie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 479628/103
   polopenze
   autobusem
   od19 990,-/osoba
    First minute

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezd Benátky 2023

    Poznávací zájezdy a eurovíkendy do Benátek - široký výběr a skvělé ceny!

    Doporučujeme cestovat do Benátek v květnu nebo říjnu, protože davy turistů o Velikonocích a od června do září mohou být opravdu hrozné. Stalo se módou jezdit do Benátek na Vánoce a na komerční únorový karneval. V zimních měsících oplývají Benátky mystickou krásou.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit