Hotel Swiss Bel Watu Jimbar

Indonésie, Sanur

č. zájezdu: 489383/89
od30 149,-/osoba
Hotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdy

Hotel Swiss Bel Watu Jimbar

Země: Indonésie

Středisko: Sanur


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen - Březen

Délka pobytu: 8 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 v centru střediska, zároveň pouhých cca 10 minut od pláže

Výhody nabídky 2 lehátka a slunečníky na pláži zdarma

Výhody nabídky 3 příjemně zařízené pokoje

Středisko Sanur

Poloha Hotel se nachází v centru střediska Sanur, cca 20 km od letiště; mnoho restaurací, obchodů a zábavních podniků v okolí hotelu.

Pláž Veřejná písčitá pláž Sanur se nachází cca 10 min chůze od hotelu (cca 600 m); lehátka a slunečníky ve vyhrazené části pláže zdarma (1 slunečník + 2 lehátka/pokoj).

Vybavení Vstupní hala, recepce, směnárna, restaurace, bar u bazénu, obchod se suvenýry, WiFi ve společných prostorách, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování Moderně vybavené pokoje Jacuzzi deluxe mají vlastní příslušenství (koupelna, fén, WC), klimatizaci, SAT/TV, přístup na internet, telefon, trezor, set na přípravu kávy/čaje, balkon a venkovní vířivku; za poplatek minibar.

Strava SnídaněPolopen­ze.Plná penze.Přehled časů a míst podávání jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.

Sport a zábava Za poplatek wellness, masáže, fitness.

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.Občané České republiky přijíždějící za účelem turistiky mohou žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival – VOA). O vízum však doporučujeme žádat elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id  Poplatek za vízum činí cca 35 USD / osoba.Od 14. 2. 2024 se na Bali platí jednorázová místní taxa ve výši cca 10 USD / osoba. Její úhrada je aktuálně možná skrze aplikaci Love Bali App nebo stránky https://lovebali.baliprov.go.id/

Hotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdyHotel Swiss Bel Watu Jimbar - Indonésie, Sanur - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Oasis Lagoon, Sanur, 10 dní

Hotel Oasis Lagoon, Sanur, 10 dní

Země: Indonésie

Středisko: Bali

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Prosinec

Délka pobytu: 10 dnů

č. zájezdu: 480107/113
snídaně
letecky
od34 890,-/osoba
  Amaris Hotel Lebak Bene, Kuta, 13 dní

  Amaris Hotel Lebak Bene, Kuta, 13 dní

  Země: Indonésie

  Středisko: Bali

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Duben

  Délka pobytu: 13 dnů

  č. zájezdu: 480274/113
  snídaně
  letecky
  od29 390,-/osoba
   Amaris Hotel Lebak Bene, Kuta, 10 dní

   Amaris Hotel Lebak Bene, Kuta, 10 dní

   Země: Indonésie

   Středisko: Bali

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Březen

   Délka pobytu: 10 dnů

   č. zájezdu: 480104/113
   snídaně
   letecky
   od27 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit